دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
86
PC
(Metacritic)
72
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » PUBG برای Xbox One رایگان شد

PUBG برای Xbox One رایگان شد

PUBG برای Xbox One

عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds) PUBG) به تازگی برای Xbox One رایگان شد. امروز شما می‌توانید آن را دانلود و برای همیشه نگه دارید. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

ممکن است که PUBG در پی موفقیت‌های رقبا‌ی خود محبوبیتش را تا حدی از دست داده باشد٬ اما هنوز هم یکی از بهترین بازی‌های Battle Royale محسوب می‌شود. اگر شما تا به حال موفق به تهیه PUBG نشده‌اید و به دنبال فرصتی برای معتاد کردن خود به آن هستید٬ خبر‌های خوبی برای شما داریم.

در حال حاضر٬ PUBG برای پلتفرم Xbox One رایگان شده‌است. بنا بر اشارات مایکروسافت این رویه دائمی نخواهد بود و برای مدت زمان محدودی می‌توانید پابجی را رایگان دریافت کنید. این عنوان در پاییز سال گذشته برای Xbox One منتشر شد. همچنین پابجی در کنسول Xbox One X دارای تنظیمات گرافیکی ویژه‌ای٬ برای بهبود عملکرد بازی است.

اگر از دارندگان Xbox one هستید و تاکنون موفق به تجربه این بازی نشده‌اید اکنون بهترین فرصت برای تهیه کردن بازی با کمترین هزینه (رایگان) می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
Hatred is corrosive of a person's wisdom and conscience

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.