دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
86
PC
(Metacritic)
72
PS4
(Metacritic)
85
XONE
(Metacritic)
خانه » بازی PUBG در استیم رکورد زد!

بازی PUBG در استیم رکورد زد!

بازی PUBG در استیم رکورد زد!

بازی PUBG اولین بازی در استیم است که توانسته یک میلیون کاربر را برای ۳۶۵ روز پشتیبانی کند. زمانی که صحبت از بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds می‌شود همه با شک و تردید صحبت می‌کنند زیرا این بازی رقیب سرسختی همچون بازی Fortnite را در سبک Battle Royale دارد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

می‌توان تا حدی گفت که بازی Fortnite توانسته بازی PUBG را پشت سر بگذارد. البته این بدین معنی نیست که این بازی بد عمل کرده است. در حقیقت، حتی با وجود اینکه کمی از جمعیت این بازی کاسته شده است اما بازی پابجی توانسته همواره در طول سال یک میلیون کاربر فعال داشته باشد.

بنا به گزارش‌های منتشر شده از طرف وبسایت‌های PCGamesN و GamesIndustry این ارقام بسیار بزرگ است. در ماه ژانویه بازیکنان بازی PUBG به نزدیک ۳٫۲ میلیون نفر رسید و پس از آن کمی کاهش پیدا کرد و حال در یک میلیون نفر ثابت مانده است. در حال حاضر این بازی از بازی Dota 2 و Counter Strike جلو زده و محبوب‌ترین بازی استیم به شمار می‌رود.

در حال حاضر تعداد بازیکنان بازی PUBG از زمان شروع تابستان ثابت باقی مانده است. خارج از استیم، این بازی در گوشی‌های هوشمند نیز موفق بوده و توانسته به مقدار قابل توجه‌ای از کاربر دست یابد. هرچه که باشد نشان می‌دهد که دومین بازی در سبک Battle Royale نیز مخاطبان خود را دارد.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.