خانه » شایعه: عناوین زمان عرضه‌ی PlayStation 5

شایعه: عناوین زمان عرضه‌ی PlayStation 5

PS5

اگر دقت کرده باشید٬ هزاران شایعه‌ی مختلف درباره‌ی زمان عرضه‌ی PlayStation 5 و یا سخت افزار این کنسول و حتی قیمت آن در فضای مجازی پیچیده شده است اما تا به حال هیچ صحبت و یا شایعه‌ای درباره‌ی عناوین لانچ کنسول نشده است! خب نگران نباشید با شایعه‌ی جدیدی در خصوص بازی‌های زمان لانچ کنسول پلی استیشن ۵ همراه شما هستیم. بر اساس آن باید گفت که عناوینی مانند نسخه‌ی بعدی  مجموعه بازی‌های فرقه‌ی قاتلین٬ Battlefield Bad Company 3 و….. همه با کنسول نسل نهمی سونی منتشر خواهند شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اگر قرار است که لاین آپ عناوین عرضه‌ی PS5 چنین بازی‌های باشد٬ باید اعتراف کرد که کنسول نسل نهمی سونی شروع بسیار مقتدرانه‌ای را تجربه خواهد کرد. اخیراً یکی از توسعه دهندگان اروپایی که بر روی عناوین لانچ کنسول پلی استیشن ۵ کار می‌کند٬‌ پستی در Pastebin به اشتراک گذاشته است. بر اساس ادعا‌های ایشان٬ یکی از عناوین زمان عرضه‌ی پلی استیشن ۵ بازی Gran Turismo 7 (که از تکنولوژی واقعیت مجازی نیز پشتیبانی می‌کند) خواهد بود. همچنین ریمستری از PUBG (با پشتیبانی از رزلوشن ۴K) و  Ghost of Tsushima و  قسمت دوم The Last Of Us نیز در دستور کار قرار دارد. Battlefield Bad Company 3 و بازی هری پاتر و نسخه‌ی جدیدی از مجموعه بازی‌های اساسینز کرید (که شایعاتی مبتنی لیک شدن آن در سر تاسر فضای مجازی پیچیده است) هم در زمان انتشار PlayStation 5 به لیست بازی‌های ذکر شده اضافه می‌شوند. می‌توان گفت که انتشار بسیاری از عناوین نام برده قابل پیش بینی بودند اما جنجال برانگیز‌ترین قسمت این شایعه٬ انتشار نسخه‌ی جدیدی از مجموعه بازی‌های GTA برای پلی استیشن ۵ می‌باشد.

GTA VI به مدت یک ماه در انحصار پلی استیشن ۵ خواهد بود!!! اگر سونی توانایی انجام چنین کاری را داشته باشد باید گفت که فروش PlayStation 5 تضمین شده محسوب می‌شود. مطمئناً نسخه‌ی بعدی این فرنچایز در دست توسعه است ولی این که بازی در انحصار زمانی کنسول نسل نهمی سونی باشد٬ مقداری غیر قابل باور است. بسیاری از آنالیزور‌ها انتشار پلی استیشن ۵ را در سال ۲۰۲۰ پیش بینی کردند. اگر شایعات بالا حقیقت داشته باشند٬ به زودی می‌توانیم عناوین ذکر شده را تجربه کنیم و لذت ببریم. در سال گذشته شاهد اظهارات شاون لیدن درباره‌ی عناوین انحصاری PS5 و تکمیل لاین آپ این کنسول بودیم. به‌نظر می‌رسد سونی قصد دارد تا در نسل نهم بیشتر به ساخت و عرضه‌ی عناوین چند نفره و آنلاین بپردازد. بد نیست بدانید که به نظر خرده فروشان فروشگاه بزرگ و معروف گیم استاپ٬ کنسول‌های نسل نهم بازی‌های کامپیوتری یعنی Xbox Scarlett و PS5 در شرف انتشار هستند. فروش کنسول‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان نسبت به سال‌های گذشته افت زیادی داشته و این مسئله نشأت گرفته از پیچیده شدن شایعات مربوط به عرضه‌ و شروع نسل نهم بازی‌های کامپیوتری می‌باشد. مثل همیشه شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر حول محور PlayStation 5 و شایعات مربوط به آن به این لینک مراجعه نمایید.

رای بدهید!

2 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.