خانه » اطلاعات بیشتری از PS5 منتشر شد

اطلاعات بیشتری از PS5 منتشر شد

ps5 پلی استیشن 5

بازار شایعات و اخبار کنسول‌های نسل بعد تمامی ندارد. پس از تحلیل‌های بسیار زیاد آنالیزور‌های معروف و صاحب نام٬ عطش طرفداران برای نسل بعد کنسول‌ها بیشتر شده و کوچک‌ترین خبری درباره ی این موضوع همانند بمب منفجر می‌شود. اخیراً شرکت سونی آگهی استخدام جدیدی را منتشر کرده که اشاراتی به کنسول نسل آینده این شرکت یعنی PS5 دارد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

همه‌ی ما در جریانیم که شرکت سونی در حال ساخت کنسول نسل آینده‌ی خود می‌باشد و مشخص است که نام این کنسول PS5 خواهد بود. به هر حال لیست استخدام جدیدی که سونی منتشر کرده٬ اطلاعات جالبی را درباره‌ی سیاست‌های نسل بعد این شرکت به ما خواهد داد. همان طور که مطلع هستید٬ در طول عمر پلی استیشن ۴ و یا حتی پلی استیشن ۳ انتقادهای بسیاری به شبکه‌ی PSN شد. بسیاری از مصرف کنندگان با مشکلاتی از قبیل آهسته شدن سرعت٬ قطعی ناگهانی و ….. مواجه شدند. حتی در مقطعی این شبکه هک شد و اطلاعات کاربران سونی به خطر افتاد. همه‌ی این عوامل دست به دست هم دادند تا روز به روز به تعداد منتقدین شبکه‌ی PSN اضافه شود. اما به نظر می‌رسد که سونی انتقاد‌ها را شنیده است و سعی بر جبران آن‌ها دارد. در ماه گذشته شایعه‌هایی درباره‌ی شبکه‌ی PSN کنسول نسل بعدی سونی (PS5)٬ در فضای مجازی پیچید.

هم اکنون این شایعات به حقیقت پیوسته و مشخص شد که سونی قصد بهبود‌های زیادی در اسکلت PSN خواهد داشت. این موضوع را می‌توان از آگهی استخدام جدید این شرکت متوجه شد. هفته‌ی پیش کمپانی سونی برای استخدام یک مهندس ارشد شبکه در شعبه‌ی Alison Viejo واقع در کالیفرنیا آگهی منتشر کرد. این آگهی بدین شکل بود:

به عنوان یکی از اعضای اصلی تیم مهندسی شبکه٬ شما برای پشتیبانی و توسعه یک پروژه ی بلند مدت مسئول خواهید بود. این پروژه می‌بایست به نحو احسن و بدون اشکال پیش برود. قصد ما ایجاد latency کم و استریم بهتر برای مصرف کنندگان PlayStation Now در سر تاسر جهان می‌باشد. شما وظیفه‌ی بهبود و سرعت بخشیدن به کار تیم سازنده٬ برای ساخت اسکلت پلی استیشن نسل بعدی را خواهید داشت.

همان طور که ملاحضه می‌کنید٬ سونی به صورت جدی به دنبال بهبود سیستم PSN می‌باشد. همچنین می‌توان دریافت کرد که هر دو شرکت مایکروسافت و سونی به دنیال گسترده‌تر کردن تکنولوژی استریم بازی‌ها هستند تا مردمی که توانایی پرداخت پول کنسول‌ها را ندارند نیز بتوانند از بازی‌های کامپیوتری لذت ببرند. مطمئناً در نسل آینده شاهد پیشرفت چشمگیر این امر خواهیم بود. در همین حین لیست استخدامی دیگر از سمت سونی برای جذب یک مهندس نرم افزار در شعبه‌ی سن دیگو منتشر شد که باز هم نشان از تلاش‌های سونی برای بهبود PSN دارد. این اگهی بدین شکل بود:

این سمت یک مقام بسیار حساس و در ارتباط با بخش نرم افزاری شرکت سونی می‌باشد. هدف از این تشکل ایجاد یک پلتفرم فراگیر و ارائه‌ی اطلاعات و سرگرمی‌های مختلف به مصرف کنندگان است. نسل بعد کنسول‌های شرکت ما بر اساس ارائه بازی‌های مختلف بر اساس سرویس PSN می‌باشد. این نقش کلیدی منجر به تغییرات بزرگی در پلتفرم یاد شده و افزایش مشتریان آن می‌شود.

حالا با اطمینان می‌توانیم بگوییم که بهبود‌های شبکه‌ی PSN دوبرابر خواهد بود. به هر حال این اخباری بود که به صورت تحلیلی از آگهی‌های منتشر شده٬ برداشت شد. در نهایت باید منتظر اعلام رسمی از سمت خود شرکت باشیم. همان‌طور که قبل‌تر ذکر شد بازار شایعات و تحلیل‌های کنسول‌های نسل بعد تمامی نداشته و روز به روز داغ‌تر می‌شود. برخی معتقدند که کنسول‌های نسل بعد اواخر امسال منتشر شده و برخی تاریخ انتشار و عرضه‌ی آن‌ها را سال آتی می‌دانند. برای آگاهی بیشتر از شایعاتی که پیرامون PS5 ایجاد شده به اینجا مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب با ما در میان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.