خانه » پیامی باعث دردسر کاربران پلی استیشن ۴ شد

پیامی باعث دردسر کاربران پلی استیشن ۴ شد

ps4 پلی استیشن ۴ پلی استیشن 4

به تازگی کاربران پلی استیشن ۴ باید مراقب پیام‌‌هایی که دریافت می‌کنند باشند. اخیراً کاربران PS4 به یکدیگر درباره پیامی که شامل کاراکترهایی است که پس از مشاهده، آن‌ها را مجبور به ریست دستگاه می‌کند، هشدار دادند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

حتی دریافت نوتیفیکیشن این پیام نیز برای مشاهده پیام ریست دستگاه کافی است. چندی پیش کاربران وبسایت Reddit اعلام کردند که حتی پاک کردن پیام از اپلیکیشن موبایل نیز تاثیری ندارد. کاربران دیگر این پیام را هنگامی که در حال بازی Rainbow Six:Siege بودند دریافت کردند. کاربری به نام Huntstark در این‌ باره می‌گوید:

کاربری از تیم حریف با اکانت مسخره‌ای این پیام را فرستاد و کل تیم را از بین برد. ما همگی مجبور شدیم که کنسول را به حالت کارخانه بازگردانیم. تنها چند نفر از تیم ما تحت تاثیر قرار نگرفتند.

با توجه به کاربری دیگر به نام BorgDrone، شخصی با استفاده از این پیام به راحتی می‌تواند کنسول پلی استیشن ۴ شخص دیگری را از کار بیاندازد. تو درباره اینکه چگونه این پیام می‌تواند کد‌ها را به هم بریزد توضیح فنی‌ای در وبسایت Reddit ارائه کرده است. در حال حاضر سونی هشداری در این زمینه منتشر نکرده است. برای اینکه از خطر این پیام محفوظ بمانید تنظیم پیام‌های خود در PS4 را به حالت خصوصی تغییر دهید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>