ps4
ps4 ps4

نکات کوتاه آموزشی و کاربردی در خصوص PS4 های جیلبریک شده

با توجه به پراکندگی مطالب و نکات آموزشی بر آن شدیم تا در بخشی مجزا نکات کوچک اما کاربردی در خصوص کنسول‌های جیلبریک شده را تقدیم حضور شما نماییم. همچنین از آنجایی که مباحث این مطلب مرتبا بروزرسانی می‌شوند، جهت دسترسی سریعتر لطفا این بخش از وبسایت را در مرورگر خود ذخیره نمایید. برای مشاهده سایر آموزش‌ها در ارتباط با جیلبریک کنسول PS4 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

آدرس های قابل فیلتر در مودم جهت قطع ارتباط کنسول با سرورهای PSN

علاوه بر پی لود های آپدیت بلاکر میتوانید برای اطمینان بیشتر از عدم دریافت آپدیت های ناگهانی کنسول، این آدرسها را در بخش URL Filter مودم خود وارد نمایید تا از هرگونه ارتباط کنسول با سرورهای PSN جلوگیری بعمل آید.

فریمور های رسمی PS4

تمامی فریمورهای رسمی کنسول PS4 را میتوانید از این لینک دریافت کنید. تفکیک فریمورها نیز به شرح زیر است :

Retail: فریمورهایی که از طریق محیط کنسول (Orbis) نصب میشوند.

Recovery: فریمورهایی که از طریق محیط ریکاوری کنسول نصب میشوند و معمولا حجم بیشتری دارند.

Devkit/TestKit: فریموهای مخصوص کنسولهای Devkit و Testkit که قابل نصب بر روی کنسولهای معمولی نیستند.

نرم افزار PS2 Classic GUI

نرم افزار PS2 Classic GUI که توسط این برنامه قادر خواهید بود بازیهای دلخواه خود را با پسوند iso تبدیل به fPKG قابل نصب روی PS4 نمایید. برای اینکار کافیست فایل iso بازی PS2 را توسط برنامه مذکور باز نمایید و پس از اعمال تغییرات دلخواه آن را به فایل fPKG تبدیل کنید. لینک دریافت نرم افزار PS2 Classic GUI از این قسمت (دقت کنید برای نصب اولیه این نرم افزار، اتصال به اینترنت الزامیست). همچنین از آنجایی که تمامی بازیهای PS2 در حال حاضر قابل اجرا نیست، میتوانید با مراجعه به این وبسایت بازیهای قابل اجرا را بررسی کنید.

وبسایت CUSA Resolver

وبسایت مذکور منبعی بسیار عالی برای بدست آوردن اطلاعات جامع در خصوص بازیهای PS4 می باشد. کافیست وارد این سایت شده و تایتل یا اسم بازی مورد نظر را جستجو نمایید.

نرم افزار PS4 Error Code Viewer

نرم افزاری کاربردی که شامل یک دیتابیس مرجع برای خطاهای کنسول PS4 است. میتوانید با جستجوی خطای دریافتی، در بخش Description علت خطای مذکور را بررسی کنید. لینک دریافت نرم افزار PS4 Error Code Viewer از این قسمت قابل دسترسی است.

نرم افزار PS4 AIO

نرم افزار پر کاربرد PS4 AIO نسخه ۱٫۷٫۰ که بطور کامل با فریمور ۵٫۰۵ سازگار شده است. نرم افزار مذکور امکاناتی از جمله ابزارهای مختلفی برای ماد های مجموعه Call of Duty ها، مرورگر FTP داخلی، امکان چسباندن فایلهای آپدیت Retail، امکان ارسال پی لودهای دلخواه به کنسول و … می باشد. دریافت نرم افزار PS4 AIO نسخه نصبی از این لینک و نسخه قابل حمل از این لینک امکان پذیر است.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot