خانه » Project xCloud امسال به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

Project xCloud امسال به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

Project xCloud

به تازگی در برنامه Inside Xbox، شرکت مایکروسافت در رابطه با پروژه Project xCloud سخن گفت. پیش از این، این شرکت این پروژه استریم بازی‌ها را معرفی کرده بود و حال این شرکت عنوان کرده است که این پروژه اواخر امسال به صورت آزمایشی اجرا خواهد شد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

به تازگی شرکت مایکروسافت اعلام کرده است که قصد دارد Project xCloud را به صورت آزمایشی در اواخر سال جاری میلادی اجرا کند. اینکه این شرکت از اجرا این پروژه حتی به صورت آزمایشی مطمئن است، باید گفت که قطعا پیش زمینه‌های آن فراهم شده است. هرچند تاکنون برنامه‌های مشابه در شرکت‌های گوگل و پلی استیشن هنوز اجرا نشده است. این پروژه در واقع پروژه استریم بازی‌ها بر روی هر دستگاه توسط کاربر است که پروژه‌ای جاه‌طلبانه به حساب می‌آید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این برنامه می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.