دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » موسیقی رزیدنت اویل ۳ در Project Resistance

موسیقی رزیدنت اویل ۳ در Project Resistance

Project Resistance

همان موسیقی آرامش بخشی که به شما احساس امنیت می‌داد. همان‌طور که در جریان هستید، بتای پراجکت رسیستنس اجرا شد. به تازگی یکی از کاربران متوجه پخش شدن موسیقی Safe Room رزیدنت اویل ۳ در یکی از بخش‌های پراجکت رسیستنس شده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

این موضوع توسط یکی از بازی کنندگان نسخه‌ی بتای Project Resistance کشف شد. البته این اتفاق همیشه رخ نمی‌دهد. و اما چه برداشتی می‌توان داشت؟ بدون شک پخش شدن موزیک این عنوان یک ایستراگ جالب به شمار می‌آید. شاید کپکام با این کار خبر از در دست ساخت بودن ریمیک نسخه‌ی سوم داده است. هنوز نمیدانیم. به هر حال امیدواریم روزی موفق به تجربه‌ی ریمیک رزیدنت اویل سه شویم. چندی پیش، گفت و گویی از سمت پایگاه پلی استیشن بلاگ با تهیه کننده‌ی پراجکت رسیستنس تدارک دیده شد. وی از حضور کمپینی تک نفره و داستان محور در پراجکت رسیستنس خبر داد. هنوز اطلاعات دقیقی از این کمپین در دسترس نیست. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران Project Resistance هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>