دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
79
PS4
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: انتشار دو ویدئو جدید از بازی Project Judge توسط سگا

تماشا کنید: انتشار دو ویدئو جدید از بازی Project Judge توسط سگا

بازی بعدی شرکت سگا با نام Project judge که در ژاپن با نام Judge Eyes شناخته می‌شود توسط تیم بازی یاکوزا طراحی و توسعه خواهد یافت. تا به امروز ویدئوهایی مختلفی از این بازی منتشر شده است. حال به تازگی شرکت سگا دو ویدئو تبلیغاتی از این بازی منتشر کرده است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به تازگی شرکت سگا دو ویدئو کوتاه از بازی Project judge منتشر کرده است. با وجود اینکه این دو ویدئو کوتاه هستند اما آیتم‌های جذابی در آن‌ها قرار داده شده است. اولین تریلر بیشتر بر روی کاراکترهای بازی متمرکز است اما ویدئو دوم نگاهی به گیم پلی بازی و نبردهای درون آن انداخته است. اخیراً مشخص شد که برای انجام داستان اصلی بازی نیاز به ۳۰ تا ۳۵ ساعت زمان است. بازی Project judge قرار است در ابتدا ۱۳ دسامبر (۲۲ آذر) برای پلی استیشن ۴ در ژاپن منتشر شود و پس از آن در سال ۲۰۱۹ برای سایر کشورها عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید این دو ویدئو را مشاهده کنید.

تریلرهای منتشر شده از بازی Project Judge

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>