دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
79
PS4
(Metacritic)
خانه » داستان اصلی بازی Project Judge بیش از ۳۰ ساعت است

داستان اصلی بازی Project Judge بیش از ۳۰ ساعت است

مدت زمان گیم پلی بازی Project Judge بیش از 30 ساعت است

شرکت سگا در جریان نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۱۸ از آی پی جدید خود به نام Project Judge که در ژاپن به Judge Eyes معروف است، رونمایی کرد. بازی که توسط تیم توسعه دهنده سری بازی‌های یاکوزا تحت ساخت قرار دارد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

در نمایشگاه TGS 2018 نمایشی از بازی Project Judge مشاهده شد و این طور که پیداست دارای تم یاکوزاست اما سبک جنایی داشته و بازیکنان در آن باید به حل پرونده‌های کارآگاهی بپردازند. به تازگی «Kazuki Hosokawa» یکی از مدیران ارشد تیم توسعه در گفتگویی با Bahamut مدت زمان گیم‌پلی بازی Project Judge را آشکار کرد. او تایید نمود این عنوان بین ۳۰ تا ۳۵ ساعت بخش داستانی آن به طول می‌انجامد.

مدت زمان گیم‌پلی Project Judge بیش از ۳۰ ساعت

البته باتوجه به سبک معمایی این مدت زمان ممکن است با تغییر همراه باشد، در این بین شاید برخی از گیمرها مدت زمان بیشتری در سپری کردن بخش داستانی نیاز داشته باشند. همچنین برای تکمیل کردن کامل بازی بیش از ۷۰ تا ۸۰ ساعت زمان نیاز است. Project Judge در ۱۳ دسامبر یا ۲۲ آذر سال جاری برای پلی استیشن ۴ در ژاپن منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار نسخه غرب آن سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>