انتظارات از مراسم EA Play 2018

مراسم EA Play سال ۲۰۱۸ در شرف مراسم E3 برگزار شده و از این جهت حائز اهمیت می‌باشد. اکنون می‌خواهیم در مورد بازی‌هایی که احتمالا در آن حضور خواهند داشت صحبت کنیم.

بازی‌های EA Sports

این سری از بازی‌های کمپانی EA جای چندانی برای بحث باقی نمی‌گذارد و همیشگی‌های این کمپانی از جمله Madden NFL و فیفا بدون شک در آن حضور خواهند داشت. از آنجایی که فرنچایزهای فوق انحصارا در اختیار EA قرار دارد، انتظار تغییرت چندانی نیز در موردشان نداریم.

بازی Battlefield

در مورد نسخه‌ی جدید سری بتلفیلد، شایعات پراکنده و متناقضی وجود داشته است. این فرنچایز همواره یکی از موفق‌ترین فروش‌ها را در ماه‌های پاییز تجربه کرده و آمار فوق‌العاده‌ی بازی Battlefield 1 می‌تواند گواه این ادعای ما باشد. البته این را نیز نباید فراموش کنیم که نسخه‌ی جدید این سری باید با عناوینی چون Call of Duty: Black Ops IIII و Red Dead Redemption 2 رو در رو شود. بدین ترتیب شاهد جدال هیجان انگیز این عناوین در ماه اکتبر خواهیم بود. این بازی کمپانی EA بدون شک پس از Anthem بزرگ‌ترین برنامه‌ی این شرکت برای سال جاری خواهد بود.

بازی Anthem

اگر واقع‌بینانه به قضیه نگاه کنیم، تاخیری که برای عرضه‌ی این بازی شایعه شده است، دور از انتظار نبود. عرضه شدن این بازی در سال ۲۰۱۸ از ابتدا نیز چندان منطبق بر واقعیت به نظر نمی‌آمد. مخصوصا که پاییز شلوغی در انتظار صنعت بازی‌های ویدئویی است و کمپانی BioWare نیز ملزم به ساخت یک عنوان بسیار با کیفیت است. حال باید منتظر سیاست‌های این کمپانی در قبال تعبیه تراکنش‌های مالی داخل بازی باشیم. امیدواریم این شرکت از مواردی که بسیار مورد اعتراض مردم بوده از جمله لوت باکس‌ها خودداری کند. ماه مارس سال ۲۰۱۹ به عنوان تاریخ عرضه‌ی بازی کاملا منطقی به نظر می‌آید. انتظار می‌رود نسخه‌ی بتای آن نیز قبل از این ماه منتشر شده و بازیکنان را با حال و هوای این عنوان آشنا کند. از آنجایی که رقابت در این صنعت بسیار قوت گرفته و پتانسیل‌های زیادی پا به این عرصه گذاشته‌اند، کمپانی BioWare باید از اشتباهات عناوینی چون Destiny 2 عبرت گرفته و مخاطبان آن را نیز به سمت خود جذب کند.

استودیو Respawn Entertainment مشغول چه کاری است؟

به نظر می‌رسد این استودیو حتی قبل از پیوستن به EA در حال کار بر روی عنوانی مشابه Star Wars بوده است. بازی موردنظر آن‌ها هر چه که باشد، دوست‌داران عناوین مشابه Star Wars را به وجد خواهد آورد. با این حال، احتمال اینکه شاهد نسخه‌ی جدید سری Titanfall باشیم، بسیار ضعیف است. البته انتظار می‌رود شاهد گیم‌پلی داخل بازی از این عنوان نیز باشیم زیرا جدا از بازی‌های Anthem و Battlefield کمپانی EA برای حفظ مخاطبان خود نیاز به عناوین جدید نیز دارد. از آن جایی که سری Star Wars تا حدودی از رده خارج شده و چندان مخاطب قابل قبولی ندارد، حضور یک بازی جدید در این سبک می‌تواند قاعده‌ی بازی را تغییر دهد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`