خانه » بازی Power Rangers: Battle for Grid معرفی شد

بازی Power Rangers: Battle for Grid معرفی شد

Power Rangers: Battle for Grid

بازی Power Rangers با نام کامل Power Rangers: Battle For Grid با انتشار تریلر رسمی برای سه پلتفرم اصلی معرفی شد. با نوین اسپات همراه باشید.

ساعاتی پیش، عنوانی در سبک مبارزه‌ای یا فایتینگ با نام Battle For Grid معرفی شد که قرار است اقتباسی جدید از دنیای پاور رنجرز باشد. بازی Power Rangers برای پلتفرم‌های ویندوز، پلی استیشن۴، ایکس باکس و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد و بنا به گفته برخی از منابع خبری، شباهت بسیاری به سبک مبارزات سری بازی‌های Dragon Ball خواهد داشت. سازندگان اعلام کرده‌اند که این بازی از قابلیت کراس پلی در پلتفرم PS4 پشتیبانی نخواهد کرد. این بدان معناست که به جز پلی‌استیشن۴ خود، خواهید توانست بازی خود را روی سه پلتفرم دیگری که نام برده شد ادامه دهید و فایل Save بازی‌تان با تمامی دستگاه های دیگر همسان‌سازی خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که سیاست عدم پشتیبانی از کراس پلی بازی ها تا چه زمانی توسط شرکت سونی اتخاذ شود ولی آنچه مشخص شده این است که انتشار عناوینی چون Fortine و Rocket League راه را برای شکستن تابوهای شرکت سونی گشوده است. بازی Power Rangers: Battlef for Grid در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد ولی هنوز مشخص نگشته که تاریخ دقیق انتشار آن چه زمانیست. آنچه در ادامه مشاهده می‌کنید، تریلر رسمی معرفی بازی است:

 

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>