خانه » دانلود بازی Pokemon: Sword and Shield برای Switch

دانلود بازی Pokemon: Sword and Shield برای Switch

بازی Pokemon Sword and Shield در تاریخ 15 دسامبر منتشر شده است. این عنوان اولین از سری محبوب پوکمون می‌باشد که صرفا برای نسل هشتم تولید شده است. سازنده این اثر استودیوی Game Freak می‌باشد. نشر آن بر عهده کمپانی The Pokemon Company بوده است. شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

Pokemon Sword and Shield | NSP | نسخه هکی

طراحی بازی Sword and Shield بلافاصله پس از عرضه نسخه Sun and Moon در سال 2016 و تولید آن در سال 2017 آغاز شده است. به مانند تمامی بازی‌های سری پوکمون، بازیکن کنترل یک تربیت‌کننده پوکمون را به دست می‌گیرد. داستان بازی در منطقه‌ای با نام Galar جریان دارد که از بریتانیا الهام گرفته است. دراصل روند ظهور این تربیت‌کننده پوکمون تازه‌کار است. در این راه، اون باید پوکمون‌های بسیاری را برای خود تعلیم دهد و صاحبان باشگاه‌های پوکمونی را شکست دهد. تا درنهایت وارد تورنومنت پوکمون شود و قهرمان این مسابقات، لئون، را شکست دهد.

بازی Sword and Shield دارای 81 پوکمون جدید به‌همراه 13 نوع جدید از پوکمون‌های موجود است. چندین قابلیت جدید در بازی به‌مانند Dynamaxing و Gigantamaxing اضافه شده است. این قابلیت‌ها به پوکمون شما اجازه می‌دهد تا اندازه‌ آن بزرگ‌تر شود و یا تغییر فرم دهد. محیط بازی جهان‌باز و در آن برخلاف نسخه‌های پیشین سری، حرکت دوربین آزاد خواهد بود. در این جهان بازیکنان می‌توانند به بازی به شیوه co-op نیز بپردازند. همچنین این بازی چندین قابلیت را از نسخه‌های پیشین خود، !Sun and Moon، Let’s Go, Pikachu و Let’s go, Eevee! به مانند گشت‌وگذار با پوکمون خود درجهان گسترده بازی را دارد.

این بازی با تمامی تحسین‌هایی که دریافت کرده است، صدای بسیاری از مخاطبین خود را درآورد. درپی تصمیم سازندگان بازی مبنی بر نبود تمامی پوکمون‌های سری گذشته، کاربران در فضای مجازی اعتراض خود را نشان دادند. عدم حضور National Dex در این بازی، موحب شد تا کاربران در توئیتر این کلمه را به ترند جهانی برسانند.

نمرات بازی Pokemon Sword and Shield

  • Metacritic: 81/100

  • Destructoid: 7/10

  • EGM: 4/5

  • Game Informer: 8.75/10

  • GameSpot: 9/10

  • GamesRadar+: 4.5/5

  • IGN: 9.3/10

  • Nintendo Life: 8/10

  • VG247: 3/5

تصاویر بازی

شما عزیزان هم‌اکنون می‌توانید این اثر را از وب‌سایت نوین اسپات دانلود نمائید.

0

دانلود

دانلود بازی Pokemon Sword نسخه هکی NSP با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم پارت 1
دانلود با لینک مستقیم پارت 2
دانلود با لینک مستقیم پارت 3
دانلود با لینک مستقیم پارت 4

دانلود بازی Pokemon Shield نسخه هکی NSP با لینک مستقیم:

دانلود با لینک مستقیم پارت 1
دانلود با لینک مستقیم پارت 2
دانلود با لینک مستقیم پارت 3
دانلود با لینک مستقیم پارت 4


حجم فایل : 9.8 گیگابایت (هر دو نسخه)
حجم هر پارت : 2.5 گیگابایت
پسورد : www.novinspot.com

گزارش مشکل / نسخه جدید

نوشته شده توسط
فردی علاقه مند به صنعت کامپیوتر و پی سی گیمینگ و هنر

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>