Bloodborne
شایعه: Devil May Cry 5 و Bloodborne 2 در کنفرانس E3 سونی نمایش داده می‌شود شایعه: Devil May Cry 5 و Bloodborne 2 در کنفرانس E3 سونی نمایش داده می‌شود

شایعه: Devil May Cry 5 و Bloodborne 2 در کنفرانس E3 سونی نمایش داده می‌شود

بازی های مرتبط

مدت‌زمان زیادی تا برگزاری نمایشگاه E3 امسال باقی نمانده است و از طرفی دیگر سونی (Sony) برنامه بسیار مفصلی را برای کنفرانس پلی‌استیشن تدارک دیده است که شامل نمایش گیم پلی بازی‌های Death Stranding و Last of Us: Part 2 می‌شود. مراسم سالانه Entertainment Expo یک مکان بسیار عالی برای ناشران و توسعه‌دهندگان بازی‌ها محسوب می‌شود و همچنین مکانی بسیار عالی برای معرفی عناوین مختلف و بازی‌های که هیچ‌کس انتظار آن‌ها را ندارد. اگر اطلاعات تازه منتشرشده صحت داشته باشد، باید منتظر معرفی عناوین Bloodborne 2 و Devil May Cry 5 در کنفرانس امسال E3 سونی باشیم.

به‌تازگی تصویری (تصویر زیر) از عناوین قابل‌نمایش در کنفرانس سونی در E3 توسط منابع ناشناس در انجمن‌های ۴chan منتشرشده است که شامل غافلگیرهای فراوانی خواهد بود. طبق اطلاعات به‌دست‌آمده، قرار است عناوین Bloodborne 2، Devil May Cry 5، MediEvil و BioShock Resurgence در کنفرانس پلی‌استیشن امسال به نمایش گذاشته شود. همچنین در این تصویر آمده است که عناوین ریمیک Resident Evil 2 و Spider-Man دارای حالت واقعیت مجازی (VR) خواهند بود.

لازم به ذکر است که بازهم نمی‌توان تأیید کرده که این اطلاعات به‌دست‌آمده می‌تواند صحت داشته باشد ولی با قاطعیت می‌توان گفت که این کنفرانس شامل عناوین معرفی نشده‌ای است و بسیاری از طرفداران امیدوار هستند که عناوین Devil May Cry 5 و Bloodborne 2 هر چه زودتر بطور رسمی تایید شوند. مراسم پلی‌استیشن در روز دوشنبه، ۱۱ ژوئن و به‌وقت ۶PM (بیست و دوم خردادماه، ۴:۳۰ بامداد) برگزار می‌شود و این مراسم به‌صورت زنده نیز از طریق Twitch، YouTube، Facebook و live.playstation.com پخش می‌شود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`