PlayStation 5
PlayStation 5 PlayStation 5

توسعه دهندگان: کنترلر PlayStation 5 بسیار جاه طلبانه است

متاسفانه هنوز ظاهر کنسول PlayStation 5 را مشاهده نکرده‌ایم. سونی روند بسیار عجیبی را برای مارکتینگ کنسول نسل نهمی خود در پیش گرفته است. هنوز سوالات بسیاری در خصوص کنسول‌های نسل نهم در ذهن مخاطبان باقی مانده. سوالاتی از قبیل تاریخ دقیق عرضه و قیمت و … بسیاری دیگر. در این حال، توسعه دهندگان را مشاهده می‌کنیم که همواره به تعریف تمجید از ویژگی‌های کنسول و …. می‌پردازند. به تازگی نیز یکی از دست اندر کاران استدیوی Tequila Works اظهاراتی راجع به دوال سنس داشته. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت پایگاه Meristation با مدیر اجرایی استدیوی Tequila Works یعنی آقای رائول رابیو تدارک دیده شده است. وی در خصوص کنسول‌های نسل نهم اظهاراتی داشت. تمام صحبت‌های او در تعریف و تمجید از اکس باکس سریز اکس و PlayStation 5 خلاصه می‌شد. به هر حال گفته‌های رابیو در خصوص دوال سنس جالب به نظر می‌رسید:

در مبحث کنترلر، پلی استیشن جاه طلبانه‌تر از اکس باکس عمل کرده است. دوال سنس طراحی فوق العاده‌ای دارد. تکنولوژی‌های استفاده شده در این کنترلر، تجربه‌ی بازی‌ها را تحت تاثیر قرار خواهند داد.

از آن طرف داکودا جونز، توسعه دهندهی عنوان کوانتوم ارور اظهار داشته که دوال سنس طراحی فوق العاده‌ای دارد.

تغییرات اعمال شده در تریگر‌های دوال سنس، تجربه‌ی عناوین را دستخوش تغییرات بسیاری می‌کند. ما نقشه‌های بسیاری برای استفاده از ویژگی‌های دوال سنس در کوانتوم ارور داریم. به کمک ویژگی‌های دوال سنس، تجربه‌ی کوانتوم ارور بسیار تنش‌زا می‌گردد.

نظر شما در این خصوص چیست؟ مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید :  شوخی استودیوی BioWare درباره‌ی چاله‌های آب بازی Spider-Man

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`