خانه » رئیس استدیو‌های Xbox : اسپنسر همیشه پنج قدم جلوتر فکر می‌کند

رئیس استدیو‌های Xbox : اسپنسر همیشه پنج قدم جلوتر فکر می‌کند

Xbox

مدت زمان زیادی از ریاست فیل اسپنسر نمی‌گذرد. بسیاری از طرفداران اکس باکس و مخاطبان بازی‌های کامپیوتری، به فیل اسپنسر به چشم یک ناجی نگاه می‌کنند. کسی که قصد دارد تا اشتباهات گذشته‌ی کمپانی را جبران کند و Xbox را به جایگاه اصلی خود بازگرداند. تا به امروز وعده‌های بسیاری از فیل اسپنسر شنیده ایم. همین وعده‌ها سبب شده تا مخاطبان انتظار بازگشت باشکوه اکس باکس به میادین رقابت را داشته باشند. به تازگی مقاله‌ای از گیم اسپات منتشر شده که اکثراً راجع به فیل اسپنسر و تصمیم‌هایش بوده. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مطالعه‌ی خلاصه‌ای از گفت و گوهای انجام شده همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

مقاله‌ی منتشر شده، رزومه‌ی کاری کاملی از فیل اسپنسر، رئیس حال حاضر Xbox ، می‌باشد. وی در سال ۱۹88 به صورت یک کارمند تازه کار به استخدام مایکروسافت درآمد. تعدادی از نقل قول‌های این مقاله و … کاملاً بیان‌گر شخصیت فیل اسپنسر هستند. برای مثال مت بوتی، رئیس استدیو‌های اکس باکس، اسپنسر را به عنوان یک شطرنج باز قهار توصیف کرد:

هیچ برنامه‌ای بدون هماهنگی فیل اسپنسر در Xbox صورت نمی‌گیرد. وی خود را مسئول همکاری در همه‌ی امور می‌داند. اسپنسر همواره در حال فکر کردن به آینده است و برای رسیدن به قله‌ها چاره اندیشی می‌کند. او همانند یک بازیکن شطرنج حرفه‌ای، همیشه ۵ قدم جلوتر فکر می‌کند. اگر به او اعتماد کنید، شما را به قله‌ها می‌رساند.

اسپنسر در این لحظه فروتنی و تواضع پیشه می‌کند و اظهار دارد که نمی‌خواهد چیزی که نیست جلوه داده شود:

این صحبت‌ها به معنای آن نیست که من در این شغل فوق العاده و بی نقص عمل می‌کنم. به راحتی می‌توانید اشخاص بسیاری را پیدا کنید که بهتر از من این شغل را به سرانجام می‌رسانند. هزاران کار مختلف است که من از انجامشان ناتوان هستم. اگر من را رئیس مایکروسافت و یا شرکت دیگری کنید، نمی‌توانم از پس وظیفه‌ی خود برآیم. زیرا این که آن شغل مناسب من نیست.

به هر حال رئیس Xbox بسیار علاقه مند به صنعت بازی‌های کامپیوتری است و با عشق و علاقه‌ی تمام کار خود را انجام می‌دهد. از زمانی که فیل اسپنسر به مقام جدید خود دست یافت، شیوه‌های مارکتینگ اکس باکس و بازی‌های فرست پارتی این کمپانی نیز دچار تغییر و تحول شد. وی به مخاطبان قول داد که به بازی‌های فرست پارتی اهمیت بیشتری بدهد. از همین رو مایکروسافت تعداد استدیوهای خود را افزایش داد و شروع به ساخت عناوین متعدد کرد.

وی وعده داد که بازی‌های Xbox را به مخاطبان بیشتری عرضه کند و بر سر قول خود ماند. بسیاری از عناوین انحصاری اکس باکس برای کامپیوترهای شخصی نیز عرضه شدند. در آینده نیز به کمک پروژه‌ی xCloud می‌توانید بازی‌های فرست پارتی مایکروسافت را بر روی گوشی‌های همراه استریم کنید. بد نیست بدانید که در ماه آینده شاهد انتشار یکی از بزرگ‌ترین فرست پارتی‌های مایکروسافت هستیم. گیرز ۵ در تاریخ  ۱۹ شهریور ماه سال جاری برای پلتفرم‌های اکس باکس وان و کامپیوتر شخصی عرضه می‌گردد.

اگر از طرفداران Gears 5 هستید، می‌توانید با دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوطه به آن آگاه شوی

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>