خانه » فیل اسپنسر در نمایشگاه The Game Awards حضور خواهد داشت

فیل اسپنسر در نمایشگاه The Game Awards حضور خواهد داشت

فیل اسپنسر در نمایشگاه The Game Awards حضور خواهد داشت

تا کنون می‌دانیم که مراسم The Game Awards قرار است بسیار پر بار باشد. چهره‌های نام آشنایی از جمله برادران Russo در این رویداد حضور خواهند داشت. آن‌ها کارگردان فیلم Avengers: Infinity War و دنباله‌ی این مجموعه که هنوز نامی برای آن انتخاب نشده است، هستند. حال قرار است نامی دیگر به لیست این چهره‌های محبوب اضافه شود: فیل اسپنسر . در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

رئیس ایکس باکس یعنی فیل اسپنسر در مراسم The Game Awards امسال حاضر خواهد شد. این خبر را امروز حساب رسمی توییتر این مراسم اعلام کرد. اسپنسر یکی از مجریانی خواهد بود که نامزدها و برندگان را اعلام می‌کند. مشخص نیست که آیا او اخباری از ایکس باکس هم ارائه خواهد کرد یا خیر اما چنین موقعیتی برای انجام این کار بسیار مناسب است. در گذشته هم رقیبان او سعی کرده‌اند از تریبون‌های مشابه نهایت استفاده را ببرند پس امیدواریم اسپنسر هم چنین کاری را انجام دهد.

در زیر می‌توانید توییت منتشر شده را مشاهده کنید.

Geoff Keighley: مفتخرم که از فیل اسپنسر (@XboxP3) دعوت کنم تا در نمایشگاه #TheGameAwards فردا شب در رویدادی ویژه برای ادای احترام به بازی‌ها، بازی سازان و مردمی که در سراسر جهان آن‌ها را بازی می‌کنند، حضور یابد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.