خانه » وقتی PES 2018 جان کونامی را نجات می‌دهد

وقتی PES 2018 جان کونامی را نجات می‌دهد

«کونامی» ناشر سری Metal Gear در گزارش مالی خود خبر از خیزش مالی و سهام این شرکت داد. بازی‌های این شرکت در غرب توانست فروش خوبی بدست آورد و به جایگاه مستحکمی دست یابد.

بر کسی پوشیده نیست که طی سالیان گذشته کونامی ناشر سری محبوب فوتبال Pro evolution Soccer با برنامه های نادرست خود، تقریبا این سری را به نابودی کشید و از محبوبیت خود و این سری بازی بسیار کاست، اما ظاهرا این اتفاق در سال ۲۰۱۷ رخ نداده است و کونامی بعد از چندین سال موفق شده است بار دیگر به دنیای اوج این سری بازگردد.

در نه ماه گذشته که تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ مصادف با ۱۰ دی ۱۳۹۶ را شامل می‌شود، ارزش سهام این شرکت به ۱.۶ بیلیون دلار رسید که نسبت به همین بازی زمانی در سال گذشته با ۹ درصد رشد همراه بوده است. همچنین سود حاصل از فروش بازی‌های این شرکت با رشد ۳۰ درصدی به میزان ۳۵۱ میلیون دلار دست یافت. و فروش دیجیتالی محصولات این شرکت با ۵۰ درصد، به بالاترین میزان خود دست یافت.

[miptheme_alert type=”success” close=”false”]قسمت عمده سود این شرکت به‌ خاطر فروش محصولات موبایل و بازی‌های کنسول‌ها به‌خصوص PES 2018 و Super Bomberman R بود.[/miptheme_alert]

باوجود موفقیت محصولات این شرکت در بازار غرب، کونامی همچنان آینده این بازار را با توجه به سیاست‌های حقوقی این منطقه نامطمئن می‌داند.

بازی مورد انتظار بزرگ بعدی کونامی Metal Gear Survive نام دارد که برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در حال توسعه است. این بازی یک نسخه فرعی برای Metal Gear Solid V محسوب می‌شود که داستان آن پس از قسمت Ground Zeroes روی می‌دهد. بازی Metal Gear Survive در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۶ در آمریکا و ۳ اسفند در اروپا منتشر می‌شود.

نوشته شده توسط
سکوت! خودت ببین ...

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.