خانه » امکان استریم کامپیوتر بر روی ایکس باکس وان فراهم شد

امکان استریم کامپیوتر بر روی ایکس باکس وان فراهم شد

استریم کامپیوتر بر روی ایکس باکس وان

به تازگی شرکت مایکروسافت اعلام کرد که کاربران می‌توانند بازی‌های کامپیوتر را بر روی کنسول ایکس باکس وان استریم کنند. این خبر برای کسانی که دوست داشتند بازی‌های کامپیوترشان را بر روی تلویزیون بازی کنند خبر خوبی خواهد بود. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که کاربران با استفاده از برنامه Wireless Display می‌توانند بازی‌های کامپیوتر را بر روی ایکس باکس وان استریم کنند. البته این اپلیکیشن اجازه استریم بازی‌های اندرویدری را نیز بر روی تلویزیون خواهد داد. از جمله ویژگی‌های این برنامه سازگار بودن با کنترلرهای ایکس باکس خواهد که به کاربر اجازه می‌دهد به راحتی بازی‌ها را اجرا کند. البته با استفاده از این برنامه می‌توان به جز بازی، ویدئو و فایل‌های دیگر را نیز اجرا کرد. البته برخی محدودیت‌ها نیز وجود دارد. به طور مثال امکان پخش ویدئوهای نتفلیکس وجود ندارد و یا برنامه از کی‌برد و موس پشتیبانی نمی‌کند. شرکت مایکروسافت مدت‌ها است که امکان استریم ایکس باکس وان بر روی ویندوز ۱۰ را فراهم کرده است اما این امکان به صورت برعکس ممکن نبود.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.