خانه » نسخه‌ی کامپیوتر عنوان Sunset Overdrive در آمازون

نسخه‌ی کامپیوتر عنوان Sunset Overdrive در آمازون

Sunset Overdrive

در حالی که هنوز کمپانی Microsoft انتشار Sunset Overdrive را برای پلتفرم PC به صورت رسمی اعلام نکرده است٬ شایعاتی حول انتشار این عنوان برای PC به گوش می‌رسد. در ادامه خبر با نوین اسپات همراه باشید.

در چند روز گذشته به لطف سیستم رده بندی سنی ESRB شاهد شایعاتی مبتنی بر انتشار Sunset Overdrive بر روی پلتفرم PC بودیم. به ‌تازگی لیستی کامل از این عنوان در وبسایت Amazon منتشر شده که انتشار این بازی را برای پلتفرم PC تایید می‌کند. همچنین ناشر بازی در برخی از مناطق THQ Nordic اعلام شده است. آمازون مدعی شده است که Sunset Overdrive در ۲۵ آبان ماه سال جاری برای PC منتشر می‌شود. همچنین قیمت بازی ۲۰ دلار لیست شده که خود باعث خوش‌حالی میلیون‌ها کاربر PC است.

هنوز اطلاعاتی درباره‌ی سیستم مورد نیاز برای‌ اجرای Sunset Overdrive در دسترس نیست. با توجه به گرافیک بازی در نسخه کنسولی به نظر نمی‌رسد برای اجرای این عنوان نیاز به PC گران قیمتی داشته باشید. در هر صورت باید منتظر خبر انتشار رسمی٬ از سمت Microsoft باشیم. این عنوان در تاریخ ۶ آبان ماه سال ۱۳۹۳ برای پلتفرم Xbox منتشر شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی سان ست اوردرایو می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.