خانه » بازی Overwatch از ۲۹ آبان به مدت یک هفته رایگان خواهد بود

بازی Overwatch از ۲۹ آبان به مدت یک هفته رایگان خواهد بود

overwatch

بازی Overwatch از روز سه شنبه ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان) به مدت یک هفته رایگان خواهد بود. این خبر را به تازگی شرکت Blizzard توسعه دهنده این بازی منتشر کرد که این بازی برای تمامی پلتفرم‌ها نظیر کامپیوتر، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان رایگان خواهد بود. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

پیش دانلود بازی برای کاربران پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان از دیروز شروع شده است. برای دانلود عضویت پلی استیشن پلاس و یا Xbox live gold الزامی است. تمام محتوا بازی Overwatch یعنی ۲۹ هیرو، نقشه‌ها و مودهای بازی در این هفته به صورت کاملا رایگان در دسترس بازیکنان خواهد بود. تمامی ذخیره بازیکنان در طی این هفته در صورتی که بازی را خریداری کنند باقی خواهد ماند. در طی این هفته رایگان، بازیکنانی که به اکانت‌های توییچ متصل باشند و ۲ ساعت از پخش‌های Overwatch را مشاهده کنند می‌توانند درون بازی جوایزی دریافت کنند. در طی این هفته با مشاهده این استریم‌ها بازیکنان می توانند سه اسپری با تم Ashe دریافت کنند.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.