دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Overwatch 2 – هیرو میشن‌ها جزوی از محتوای پایان بازی محسوب می‌شوند

Overwatch 2 – هیرو میشن‌ها جزوی از محتوای پایان بازی محسوب می‌شوند

Overwatch 2

بلیزارد در ساخت محتوای آخر بازی و سرگرم کردن مخاطبان برای ساعات بسیار طولانی، استاد است. کمپانی اظهار داشت که محتوای PVE در اورواچ ۲ از اهمیت و ارزش تکرار بسیار بالایی برخوردارند. از همین رو، بسیاری از طرفداران جلب اخبار منتشر شده در خصوص محتوای PVE عنوانِ Overwatch 2 شده‌اند. بر اساس گفته‌های کارگردان این اثر، هیرو میشن‌ها جزوی از محتوای پایان بازی محسوب می‌شوند. اورواچ ۲ در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

شاید محتوای PVE تنها موردی باشد که در نسخه‌ی اول اورواچ (به صورت مفصل) حضور ندارد و باعث شود که مخاطبانِ ژانر تیزاندازی اول شخص، مجبور به تهیه و خرید Overwatch 2 شوند. تا به امروز بلیزارد در خصوص جاه طلبی‌هایش برای طراحی محتوای PVE اورواچ ۲ صحبت‌های زیادی کرده. در این میان سوال مشترکی برای اکثر طرفداران به وجود آمده است: آیا Hero Mission ها جزو محتوای پایان بازی محسوب می‌شوند؟ پاسخ مثبت است.

به تازگی مصاحبه‌ای از سمت پایگاه خبری EDGE با کارگردان اورواچ ۲ یعنی جف کپلن تدارک دیده شده است. وی اظهار داشت که توسعه دهندگان، Hero Mission ها را به گونه‌ای طراحی کرده اند که بتوان آن‌ها را به عنوان محتوای پایان بازی به مخاطب ارائه داد. بسیاری از توسعه دهندگان اورواچ ۲ ، در گذشته بر روی ورلد آو وارکرفت و دیابلو کار می‌کردند. همان‌طور که می‌دانید دو عنوان مذکور، پرچمداران محتوای آخر بازی به شمار می‌آیند. توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های ایشان جلب می‌نمایم:

به گونه‌ای Hero Mission ها را در بازی قرار داده ایم که جزوی از محتوای پایان بازی به شمار آیند. خوش بختانه تیم سازنده از توسعه دهندگان با استعداد و با تجربه‌ای تشکیل شده. بسیاری از آن‌ها برای عناوین بزرگی همچون ورلد آو وارکرفت و دیابلو محتوای پایان بازی ساخته اند. تولید محتوای پایان بازی یکی از چالش‌های ما برای توسعه‌ی Overwatch 2 بوده و همواره مورد توجه قرار گرفته.

اگر تمایل دارید که در خصوص ارزش تکرار بالای هیرو میشن‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید به این مطلب مراجعه فرمایید. چندی پیش، مصاحبه‌ای از سمت پایگاه خبری – تحلیلی پلی استیشن بلاگ با نویسنده‌ی ارشد Overwatch 2 یعنی آقای مایکل چو ترتیب داده شد. وی در این گفت و گو در خصوص داستان و روایت اورواچ ۲ صحبت کرد. معرفی نسخه‌ی دوم با جوی منفی همراه شد. بلیزارد قصد دارد که با معرفی ویژگی‌های جدید بازی و تعریف و تمجید از آن‌ها مقداری از جو منفی به وجود آمده بکاهد.

2 Overwatch در تاریخ نامشخصی برای کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران Overwatch 2 هستید، می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن دایرکتوری بازی از آخرین اخبار،‌ تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوط به آن آگاه شوید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>