دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Overwatch 2 حاوی هیرو‌های جدید بسیاری خواهد بود

Overwatch 2 حاوی هیرو‌های جدید بسیاری خواهد بود

Overwatch 2

سرانجام از اورواچ ۲ رونمایی شد. معرفی این اثر به رویداد بلیزکان سال ۲۰۱۹ باز می‌گردد. شوتر اول شخص رقابتی بلیزارد، میزبان یک دنباله خواهد شد و این موضوع با نظرات ضد و نقیضی مواجه گردید. برخی اظهار داشتند که نسخه‌ی دوم نسبت به قسمت اول تغییرات چندانی نکرده و بلیزارد صرفاً جهت درآمد زایی کاذب از اورواچ ۲ رونمایی کرده، برخی دیگر از نیز بازی پشتیبانی کردند. به تازگی از اظهارات توسعه دهندگان در خصوص هیرو‌های Overwatch 2 مطلع شدیم. به صورت خلاصه می‌توان گفت که سازندگان ادعا کرده اند که بازی میزبان هیروهای جدید و متعددی خواهد شد. هیروهایی که قابلیت‌های ویژه‌ای دارند و گیم پلی بازی را تحت تاثیر قرار می‌دهند. عنوان مذکور در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

بلیزارد در هنگام معرفی این اثر، اظهار داشت که هیروهای جدید اورواچ ۲ به اندازه‌ی قسمت قبلی رنگارنگ و متفاوت نیستند. حال توسعه دهندگان ادعا کرده اند که هیرو‌های متعددی را برای بازی طراحی نموده اند.

بدون شک جَو منفی به وجود آمده برای Overwatch 2 ، سبب کاهش فروش بازی خواهد شد. حال توسعه دهندگان را می‌بینیم که برای از بین بردن این جَو دست به کار شده اند. به تازگی مصاحبه‌ای از سمت پایگاه پلی استیشن بلاگ با دستیار کارگردان این عنوان یعنی آقای آرون کلر ترتیب داده شده است. وی در بخشی از گفت و گو‌های خود به هیروهای جدید بازی اشاره کرد و آن‌ها را بسیار زیاد و متنوع خواند. بر اساس گفته‌های کلر، هیروهای جدید، دنیای اورواچ را از ابتدا می‌سازند و ویژگی‌های متعددی را به گیم پلی اضافه می‌کنند. همچنین بارِ داستانی بازی نیز به کمک آن‌ها افزوده می‌شود. توجه شما عزیزان را به قسمتی از گفته‌های ایشان جلب می‌نمایم:

در حال حاضر مشغول ساخت هیرو‌های متعددی برای Overwatch 2 هستیم. متاسفانه نمی‌توانم اطلاعاتی از جزئیات آن‌ها و ویژگی‌هایشان را با شما در میان بگذارم اما بدانید که به کمک این هیرو‌های جدید، دنیای اورواچ ساخته می‌شود و گیم پلی بازی دچار تغییرات فراوانی خواهد شد. مکانیک‌هایی که در گذشته مشاهده نکرده بودیم.

موضوع قابل توجه دیگر، بالانس بازیست. واضح است که با اضافه شدن تعداد هیروها، بالانس کردن بازی و هم سطح کردن قدرت هیروها (در جایگاه خودشان) کارِ سخت‌تری به شمار می‌آید. چندی پیش، کارگردان اورواچ ۲ یعنی آقای جف کپلن اعلام کرد که تیم توسعه‌ی بازی در بلیزارد با سیستم پینگینگ ایپکس لجندز آشنا و در حال حاضر مشغول انجام آزمایش برای پیاده سازی چیزی مشابه به آن در اورواچ ۲ می‌باشند. همچنین بد نیست بدانید که توسعه دهندگان در Overwatch 2 توجه ویژه‌ای به ارزش تکرار ماموریت‌های PVE داشته اند.

اورواچ ۲ در تاریخ نامشخصی برای کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ عرضه می‌شود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران Overwatch 2 هستید، می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن دایرکتوری بازی از آخرین اخبار،‌ تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و …. مربوط به آن آگاه شوید

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>