خانه » Overcooked را تا ۲۰ تیر رایگان بازی کنید

Overcooked را تا ۲۰ تیر رایگان بازی کنید

overcoocked

به نظر می‌رسد فروشگاه Epic Games قصد دارد قدم‌هایی جدی در راستای تسخیر بازی‌های پی سی و رقابت با فروشگاه استیم بردارد. بازی Overcooked به مدت یک هفته در این فروشگاه رایگان شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه‌ی مطلب با سایت نوین اسپات همراه باشید.

بازی Overcooked یک عنوان co-op است که باید در آن آشپزی کنید. این بازی به مدت یک هفته در فروشگاه اپیک گیمز به صورت رایگان قرار گرفته است و هم اکنون می‌توانید آن را دانلود و تجربه کنید. برای دریافت این بازی به صورت رایگان تنها تا تاریخ 11 جولای یعنی پنجشنبه 20 تیر فرصت دارید پس بهتر است هر چه سریع‌تر عجله کنید و این بازی را به فهرست عناوینی که مالکشان هستید اضافه کنید. تجربه‌ی یک بازی رایگان هیچ گاه خالی از لطف نیست. اگر یک اکانت اپیک دارید تنها کاری که باید بکنید دانلود لانچر فروشگاه اپیک و اضافه کردن این بازی به فهرست بازی‌هایتان است.

Overcooked عنوانی است که به درد دوستانی می‌خورد که دیگر نمی‌خواهند با هم دوست باشند. اگر شما هم علاقه دارید یک فرد ظالم باشید که در آشپزخانه به دیگران دستور می‌دهد این بازی دقیقاً برای شما ساخته شده. تجربه‌ی این بازی ارزشش را دارد که به خاطرش رابطه‌ی دوستانه‌ی خود با رفقایتان را به چالش بکشید و محک بزنید. بهتر است این عنوان را به صورت 4 نفره بازی کنید. «تام مارک»، منتقد بازی‌های ویدیویی، در نقد از این بازی این گونه نوشته است:

با جمع کردن 4 بازیکن به دور هم، Overcooked بی شک یکی از بهترین بازی‌های مهمانی است که تا کنون ساخته شده. این بازی توانسته است هرج و مرج را به نحوی بی نقص پیاده سازی کند. این هرج و مرز با مهارت بازیکن قابل کنترل است.

فروشگاه اپیک استور مدت کوتاهی است که شروع به کار کرده اما در همین مدت کوتاه توانسته است مخاطبان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. با وجود این که تنها 7 ماه از شروع به کار این فروشگاه می‌گذرد، اپیک توانسته است چندین عنوان انحصاری پر طرفدار را از آن خود کند و با این کار خود مخاطبان را مجبور کرده است که برای تجربه‌ی این بازی‌ها از فروشگاه استیم فاصله بگیرند و اپیک گیمز استور را امتحان کنند. البته سابقه و محبوبیت استیم به حدی است که نمی‌توان گفت به راحتی در یک رقابت شکست می‌خورد. استیم دارای کاربران وفادار بسیاری است که به این فروشگاه عادت کرده‌اند و ترک استیم برایشان غیر ممکن است. با این حال هیچ کس تصور نمی‌کرد که یک شرکت تصمیم بگیرد با استیم رقابت کند چرا که استیم در زمینه‌ی کاری خود بسیار جا افتاده و با تجربه است.

اپیک برای رقابت با استیم، علاوه بر عناوین انحصاری کارهای دیگری نیز انجام داده است. این فروشگاه هم تصمیم دارد مانند استیم حراجی‌های گوناگونی برگزار کند و بازی‌های موجود خود را در قالب پیشنهادات ویژه با تخفیف به مخاطبانش ارائه دهد. یکی دیگر از استراتژی‌هایی که اپیک برای جذب کاربر پیش گرفته است استفاده از عناوین رایگان می‌باشد. در ابتدا اپیک قول داده بود که هر دو هفته یک بار، یک عنوان رایگان بر روی فروشگاه خود قرار دهد اما چندی بعد نظر خود را تغییر داد و تصمیم گرفت هر هفته یک عنوان رایگان در این فروشگاه قرار دهد. اپیک همچنین قول داده است که این روند تا پایان سال 2019 ادامه خواهد یافت. به نظر می‌رسد این پیشنهادی بسیار عالی برای مخاطبان باشد. تنها لازم است بازیکنان از این فروشگاه استفاده کنند تا بتوانند تا پایان سال جاری، هر هفته یک بازی رایگان جدید را تجربه کنند.

هفته‌ی گذشته عنوان Last Day of June به صورت رایگان در این فروشگاه قرار گرفت و این هفته هم عنوان Overcooked. قرار است هفته‌ی آینده نیز بازی Torchlight به جمع بازی‌های رایگان اپیک اضافه شود. این عنوان یکی از بازی‌های محبوب اکشن نقش آفرینی است که در آن می‌توانید به همراه حیوان خانگی خود به سیاه چال‌ها بروید. حیوانی که همراهتان است هم از نظر احساسی و هم از نظر عملکردی، شما را پشتیبانی خواهد کرد. او همچنین در مبارزات نیز به کمکتان می‌آید و می‌توانید او را به شهر بفرستید تا آیتم‌هایی که جمع آوری کرده‌اید را بفروشد. سگ شما در این بازی نقشی اساسی ایفا خواهد کرد.

به محض انتشار بازی‌های رایگان بیشتر در فروشگاه اپیک گیمز، سایت نوین اسپات شما را مطلع خواهد کرد پس گوش به زنگ باشید و اخبار را روزانه دنبال کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>