خانه » نسخه ایکس باکس وان No Man’s Sky تأیید شد

نسخه ایکس باکس وان No Man’s Sky تأیید شد

نسخه ایکس باکس وان No Man's Sky تأیید شد

استودیو Hello Games، به‌تازگی اعلام کرده است که نسخه ایکس باکس وان بازی No Man’s Sky، تابستان امسال منتشر خواهد شد. پیش‌تر، این بازی برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه‌شده بود. نسخه Xbox One و Xbox One X بازی No Man’s Sky نیز دارای HDR و رزولوشن ۴K خواهد بود. استودیو ۵۰۵ Games نیز مسئولیت انتشار نسخه فیزیکی در سرتاسر جهان را برعهده‌گرفته است و اشاره‌شده که نسخه ایکس باکس وان بازی شامل تمامی به‌روزرسانی‌های که پیشتر عرضه‌شده، خواهد بود که عبارت‌اند از: Foundation، Pathfinder و Atlas Rises.

از طرفی دیگر، استودیو Hello Games گفته که قرار است به‌روزرسانی‌ رایگانی بانام NEXT را در تابستان امسال منتشر کند. این بزرگ‌ترین به‌روزرسانی خواهد بود که برای این بازی عرضه‌شده هست و لازم به ذکر است که این به‌روزرسانی همراه با نسخه ایکس باکس وان No Man’s Sky نیز عرضه خواهد شد.

 

نوشته شده توسط
The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>