PlayStation Now PlayStation Now

بازی‌های جدیدی به سرویس PlayStation Now اضافه شدند

بازی های مرتبط

سرویس اشتراک ایکس باکس گیم پس به یکه تازی خود ادامه می دهد و هر روزه میزبان بازی کنندگان و مخاطبان جدیدی می‌شود. به هرحال کمپانی سونی نیز سرویس های اشتراک مخصوص به خود را دارد و یکی از آنها PlayStation Now می‌باشد. به تازگی از اضافه شدن عناوین جذابی به این سرویس اشتراک خبردار شدیم. پس اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

سه عنوان Streets of Rage 4 و Nioh و Jump Force به سرویس اشتراک PlayStation Now اضافه شدند.  لازم به ذکر است که برای تجربه‌ی شورش در شهر ۴ تنها تا دهم آبان ماه سال جاری و برای تجربه‌ی Jump Force تا بازدهم مرداد ماه سال جاری زمان دارید.

در ابتدا باید اظهار داشت که کمپانی سونی یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ساخته شده در زیر ژانر سولز لایک را به مشترکین سرویس اشتراک PlayStation Now هدیه داده است. این عنوان چیزی نیست جز Nioh . درست زمانی که نام تیم نینجا در حال محو شدن بود، توسعه دهندگان Nioh را منتشر کردند و دوباره استدیوی تیم نینجا بین بازی کنندگان مطرح شد. نیوه تلفیق بسیار زیبایی از مبارزات نینجا گایدن و همچنین درجه سختی و روند دارک سولز می‌باشد. عنوانی که با باس فایت‌های بسیار جذاب، داستان نسبتا خوب و جلوه‌های بصری زیبا، توانست نظر قشر کثیری از مخاطبان و منتقدان را بدست آورد و خود را به منزله‌ی یکی از موفق‌ترین ساخته‌های استدیوی تیم نینجا، معرفی نماید. هم اکنون می‌توانید به تجربه‌ی رایگان این اثر با تهیه‌ی اشتراک PlayStation Now بپردازید.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Nioh از آخرین اخبار، تریلرها و .. مربوط به آن آگاه شوید.

اولین نسخه از استریتس آو ریج در سال 1991 منتشر شد. این نسخه با حجم عظیمی از استقبال رو به رو گشت. شما می‌توانستید در نقش سه شخصیت فوق العاده، پا به خیابان‌های پر از فساد بگذارید و تک تک اشرار را گوش مالی دهید. هنوز هم که هنوز است، بازی طرفداران بیشماری دارد. نهایتاً در سال گذشته موفق شدیم تا به تجربه‌ی Streets of Rage 4 بپردازیم. پس از دو دهه غیبت، استریت آو ریج ۴، بازگشت بسیار باشکوه و آتشینی داشت. بازی توانست با فروش خوبی مواجه شود و همچنین نمرات بسیار بالایی از سمت منتقدان دریافت کنند. هم اکنون می‌توانید به تجربه‌ی رایگان این اثر با تهیه‌ی اشتراک PlayStation Now بپردازید. (تا تاریخ دهم آیان ماه)

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Streets of Rage 4از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

اگر از طرفداران انیمه‌ و مانگاهای ژاپنی بوده باشید، بدون شک تا به حال اسم بسیاری از شخصیت های مشهور موجود در بازی مبارزه‌ای جدید Jump Force به گوشتان خورده است. این بازی یک عنوان مبارزه‌ای متشکل از بسیاری از شخصیت‌های انیمه‌های مشهور می‌باشد. در Jump Force شما تنها یک نوار جان برای شخصیت های خود در اختیار دارید که با تمام شدن آن، بازی را خواهید باخت. این بازی شما را در یک محیط باز برای مبارزه قرار می‌دهد که به دو طرف محدود نشده است و به همین دلیل شما میتوانید در تمامی نقاط محیط بازی پریده و با حرکات سریع و متفاوت شخصیت‌های بازی محیط را به لرزه در بیاورید. هم اکنون می‌توانید به تجربه‌ی رایگان این اثر با تهیه‌ی اشتراک PlayStation Now بپردازید (تا تاریخ یازدهم مرداد)

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`