nioh 2
nioh 2 nioh 2

Nioh 2 – اسکرین شات‌های جدیدی از لوکیشن و دشمنان بازی

بازی های مرتبط

در ماه‌های اخیر اسکرین شات‌های فراوانی از عنوان مورد انتظار Nioh 2 منتشر شد. خب این روند ادامه دارد و با اسکرین شات‌های بسیار زیبا و جدیدی از نیوه ۲ در خدمت شما عزیزان هستیم. این اسکرین شات‌ها نشان دهنده‌ی دشمنان و برخی از لوکشین‌های بازی هستند. اگر از منتظران بازی هستید، از تماشای دقیق اسکرین شات‌ها غافل نشوید. نیوه ۲ در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در ادامه برای اخبار تکمیلی و تماشای اسکرین شات‌ها همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

شما عزیزان را دعوت به تماشای این تصاویر می‌کنم:

همان‌طور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، دشمنان بازی با وسواس بسیار زیادی طراحی شده اند و به نظر می‌رسد که بسیار متفاوت باشند. در نسخه‌ی اول نیوه، ملزم به جمع آوری تمرکز برای جاخالی دادن و ضربه زدن با سلاحتان بودید. امیدواریم که نسخه‌ی دوم نیز چالش دوست داشتنی عناوین سولز لایک را حفظ کرده باشد. تا به اینجای کار همه چیز زیبا به نظر می‌رسد. تیم نینجا وعده‌های بسیاری در خصوص مبارزات بازی داده است. احتمال می‌رود که سلاح‌های بیشتر و متفاوت‌تری (نسبت به نسخه‌ی اول) برای پروتاگونیست طراحی شده باشد. همچنین به عنوان یکی از طرفداران نسخه‌ی اول، علاقه دارم که فنون بیشتری برای اسلحه‌ها طراحی شود.

بد نیست بدانید که وظیفه‌ی ساخت ظاهر شخصیت اصلی بر عهده‌ی بازی کننده می‌باشد. به صورت کلی می‌توان گفت که نیوه ۲ قصد به وجود آوردن یک تجربه‌ی کاملاً جدید را ندارد اما در صدد گسترش دادن تمام المان‌هایی است که در نسخه‌ی پیشین مشاهده کردیم. متاسفانه هنوز به صورت رسمی از حضور ویلیام (پروتاگونیست نسخه‌ی اول) خبر دار نشده ایم. به هر حال تیم نینجا اعلام کرده که به زودی از چنین موضوعی پرده برداری می‌کند. توجه شما عزیزان را به قسمتی از صحبت‌های کارگردان Nioh 2 در خصوص مشکلات و همکاری بازی کنندگان برای رفع آن‌ها جلب می‌نمایم:

به خاطر دارم که پیش از انتشار نسخه‌ی اول Nioh ، دو دموی قابل بازی در دسترس مخاطبان قرار دادیم. بسیاری از طرفداران به تجربه‌ی این دو دمو پرداختند و خوش بختانه نظراتشان را به ما اعلام کردند. همین موضوع سبب شد تا مشکلات عمده و اساسی نیوه را متوجه شویم و بازی را عاری از آن‌ها عرضه نماییم. البته یکی از بزرگ‌ترین خواسته‌های بازی کنندگان، طراحی سیستم ساخت ظاهر پروتاگونیست بود. نسخه‌ی اول از این ویژگی برخوردار نبود اما در Nioh 2 به صورت کامل می‌توانید شخصیت اصلی را طراحی کنید و مطابق میل خود شخصی سازی نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گیم پلی بازی و المان‌‌های مختلف آن و تماشای تریلر مربوط به مبارزات

بدون شک نقطه‌ی قوت نیوه، سیستم مبارزات بازی بودند. تیم نینجا در ساخت مبارزات نزدیک صاحب سبک است. این استدیو در گذشته خود را با نینجا گیدن ۱ و ۲ به همه اثبات نمود. تا شروع بتای آزاد نیو ۲ مدت زمان زیادی باقی نمانده. علاقه مندان می‌توانند با تهیه‌ی اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس از تاریخ ۱۰ تا ۲۰ آبان به تجربه‌ی نسخه‌ی بتا بپردازند. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. نیوه ۲ در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`