خانه » Nioh 2 – اسکرین شات‌های جدیدی از بازی منتشر شدند

Nioh 2 – اسکرین شات‌های جدیدی از بازی منتشر شدند

Nioh 2

دوباره با پستی حاوی اسکرین شات‌های جدید از عنوان مورد انتظار Nioh 2 در خدمت شما عزیزان هستیم. اگر موفق به تجربه‌ی نسخه‌ی اول شده باشید، در جریان هستید که نیوه نسبت به ریشه‌ها و فرهنگ ژاپن وفادار است و همواره سعی در استفاده از این فرهنگ دوست داشتنی را در بازی داشته. نسخه‌ی دوم نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. Nioh 2 در تاریخ 24 می ماه سال ۲۰۲۰ (مصادف با 1 خرداد سال ۱۳۹۹) در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ قرار می‌گیرد. در ادامه برای اخبار تکمیلی و تماشای اسکرین شات‌ها همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

این تصاویر از طریق مجله‌ی معروف و ژاپنی فامیتسو به اشتراک گذاشته شدند. اسکرین شات‌ها نمایان‌گر شخصیت‌های مهمی هستند که در خط داستانی با آن‌ها ملاقات می‌کنیم. همان طور که انتظار می‌رود، طراحی شخصیت‌ها با در نظر گرفتن تاریخ غنی کشور ژاپن صورت گرفته. نام این کرکترها نیز Hachisuka Masakatsu و Shibata Katsuie و Maeda Toshiie می‌باشد. ژنرال‌های جنگی که توانستند افتخارات بسیاری را بدست آورند. هرکدام از آن‌ها حیوان مخصوصی (به عنوان نماد) را به همراه خود دارد. شما عزیزان را دعوت به تماشای اسکرین شات‌ها می‌کنم:

لازم به ذکر است که بتای بازی هم اکنون در حال اجراست. اگر تمایل دارید که جزو بازی کنندگان نسخه‌ی بتا باشید، ابتدا باید اشتراک سرویس پلی استیشن پلاس را تهیه نمایید. سپس می‌توانید تا تاریخ ۲۰ آبان ماه به تجربه‌ی این نسخه بپردازید. Nioh 2 به عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ تلقی می‌شود اما چرا؟

  1. پیشینه‌ی سازندگان و موفقیت نسخه‌ی اول: تیم نینجا استدیوی زبر دست و کاربلدی است. این تشکل با ساخت نسخه‌ی اول به تمام مخاطبان اثبات کرد که در طراحی یک بازی نقش آفرینی (سولز لایک) مهارت دارد.
  2. مبارزاتی جذاب‌تر از نسخه‌ی گذشته: کلیت مبارزات نسبت به نسخه‌ی اول تغییری نکرده. البته فنون و مهارت‌های بسیاری به Nioh 2 اضافه شده. این موضوع سبب می‌شود که راه و روش بسیاری برای مبارزه کردن در اختیار بازی کننده قرار گیرد
  3. لوکیشن‌های متفاوت: یکی از بزرگ‌ترین معضلات نسخه‌ی اول نیوه، محیط‌ها و لوکیشن‌های تکراری به همراه رنگ آمیزی نه چندان دلچسب بود. توسعه دهندگان وعده داده اند که این معضل در نسخه‌ی دوم وجود نخواهد داشت.
  4. باس فایت‌های بزرگ‌تر و متفاوت‌تر: نیوه یکی از معدود سولز لایک‌هایی بود که در مقوله‌ی باس فایت بسیار راضی کننده عمل کرد. خوشحالیم که این موضوع در Nioh 2 بهتر و بزرگ‌تر می‌شود.
  5. توانایی ساخت ظاهر پروتاگونیست: علاوه بر شخصی سازی و ساخت روش بازی خود، می‌توانید ظاهر و جنسیت و … پروتاگونیست خود را نیز انتخاب نمایید.

بی صبرانه منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص نیوه ۲ هستیم. با مراجعه به این لینک از مشاهده‌ی بیست دقیقه از گیم پلی بازی و یکی از باس فایت‌های عجیب و غریب آن لذت ببرید. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. Nioh 2 در تاریخ 24 می ماه سال ۲۰۲۰ (مصادف با 1 خرداد سال ۱۳۹۹) برای پلتفرم پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>