نینتندو واقعیت مجازی VR
نینتندو واقعیت مجازی VR نینتندو واقعیت مجازی VR

مدیر نینتندو : ما همواره به VR فکر می‌کنیم

شرکت نینتندو پیش از این نیز در رابطه با تکنولوژی واقعیت مجازی سخن به میان آورده است اما نکته قابل توجه این است که این شرکت تاکنون بازی VR را روانه بازار نکرده است. حتی این شرکت برنامه‌ای نیز برای عرضه بازی در این فضا اعلام نکرده است. حال یکی از مدیران شرکت Nintendo اعلام کرده است که این شرکت همواره به VR فکر می‌کند. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در مصاحبه‌ای در نشست Geekwire مدیر آمریکای شمالی شرکت نینتندو «Reggie Fils-Aime» عنوان کرد که این شرکت همواره به واقعیت مجازی و استفاده از آن در بازی‌های خود فکر می‌کند. البته او تایید کرد که تا زمانی که VR به استانداردهای این شرکت نرسد خبری از استفاده از آن نخواهد بود. او در این مورد می‌گوید:

این چیزی است که ما به طور پیوسته به آن فکر می‌کنیم. برای واقعیت مجازی، همانطور که پیش از این نیز گفته بودیم، فناوری است که ما به دنبالش هستیم اما در نهایت باید قدرت ایجاد تفریح و سرگرمی را داشته باشد. این هدف ما است و این چیزی است که به طور قطع نسبت به سایر رقبا در آن قوی هستیم.

پیش از این نیز شرکت نینتندو در دهه ۱۹۹۰ پیشگام بازی‌های سه بعدی بود و با توجه به صحبت‌های این مدیر می‌توان حدس زد که این شرکت در مسیر درستی قرار داد. چندی پیش نیز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه نینتندو قصد دارد سال بعد نسخه‌ای جدید از کنسول سوییچ خود عرضه کند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot