خانه » شایعه: ممکن است Nintendo Switch VR امسال عرضه شود

شایعه: ممکن است Nintendo Switch VR امسال عرضه شود

Nintendo Switch VR

مدتی است که شایعاتی پیرامون اضافات سخت افزاری که نینتندو برای جدیدترین کنسول خود یعنی سوئیچ برای عرضه در امسال در نظر دارد، به گوش می‎رسد. اکثر این شایعات پیرامون نسخه‎ای قوی‎تر از سوئیچ به نام Switch Pro یا نسخه‎ای ضعیف‎تر و ارزان‎تر به نام Switch Lite هستند ولی به نظر می‎رسد نینتندو چیزهای دیگری در ذهن دارد که می‎شود از نمونه آن به Nintendo Switch VR یا تکنولوژی واقعیت مجازی مخصوص این کنسول دستی نینتندو اشاره کرد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به گزارش وبسایت GamingBolt، خانم امیلی راجرز از Nintendo World Report گزارشی ارائه داده که بر اساس آن و نیز منابعی در شرکت نینتندو، این شرکت در حال آماده سازی معرفی یک واقعیت مجازی برای امسال است و ممکن است بعضی عناوین فرست پارتی این شرکت بعد از معرفی مذکور، آپدیت شده و نسخه‎های مخصوص واقعیت مجازی دریافت کنند. چندی قبل نیز نینتندو ثبت اختراعی انجام داد که در آن Nintendo Switch VR و یک صفحه لمسی برای کنسول نیز دیده می‎شد. همچنین بیانیه‎ها و اظهارات این شرکت که چندی پیش منتشر شد، خود گواهی بر قصد آنان برای معرفی Nintendo Switch VR است.

حال سوال این است که تکنولوژی واقعیت مجازی، چگونه قرار است بر روی سوئیچ پیاده شود؟ رزولویشن ۷۲۰p این کنسول برای واقعیت مجازی به شدت کم است (حتی گاهی اوقات رزولویشن ۱۰۸۰p کنسول پلی‎استیشن ۴ گاهی مشکل‎ساز شده و کم به نظر می‎رسد) پس قطعاً کنسولی دستی مانند سوئیچ زمانی که بحث بر سر اجرای واقعیت مجازی با کیفیتی بالا است، نمی‎تواند آن چنان که باید پاسخگو باشد. سوال بعدی این است که Nintendo Switch VR بیشتر شبیه به واقعیت مجازی‎هایی است که برای گوشی‎های تلفن همراه در دسترس است یا ممکن است به PSVR شبیه باشد؟ یا در نهایت ممکن است همگی این‎ها شایعه‎ای بیش نبوده و از واقعیت بسیار دور باشند.

با این وجود، چیزی مانند Nintendo Switch VR بسیار هیجان انگیز و جذاب به نظر می‎رسد و قطعاً در صورت عملی شدن، حرکتی مثبت و پسندیده به شمار می‎آید. به هر حال، هنوز چیزی به طور قطع مشخص نیست. برای اخبار بیشتر در این زمینه، ما را دنبال کنید.

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.