خانه » نینتندو سرویس آنلاین خود را از حالت رایگان در می‌آورد

نینتندو سرویس آنلاین خود را از حالت رایگان در می‌آورد

شرکت Nintendo میزان فروش کلی نرم افزار و سخت افزارهای Nintendo 3DS و Switch را اعلام کرد

«نینتندو» به‌صورت رسمی سرویس اشتراک نینتندو سوئیچ آنلاین Nintendo Switch Online را برای استفاده در ماه سپتامبر مصادف با شهریور یا اوایل مهر ۱۳۹۷ تائید کرد. با ما در نقطه نو جهت مطالعه ادامه خبر همراه باشید :

کارکرد نینتندو سوئیچ آنلاین مانند سرویس Xbox Live Gold و PlayStation Plus است. درحال حاضر آنلاین بازی کردن در سوئیچ رایگان است که این روش دوام زیادی نخواهد داشت. نینتندو این سرویس را  تا به امروز در سکوت خبری معرفی کرده بود و تا جایی که به یاد می‌آوریم نینتندو قول داده بود هزینه این سرویس کمتر از پیشنهادات سونی و مایکروسافت باشد.

برای تهیه این اشتراک باید ماهانه ۴ دلار، سه ماهه ۸ دلار و یک ساله ۲۰ دلار بپردازید. که می‌توانید با جزئیات کامل در سایت رسمی نینتندو مشاهده کنید. نینتندو در کنار معرفی این سرویس قول پیشنهادات EShop و اجرای بازی‌های کلاسیک را در این سرویس داد.

هنوز نینتندو جزئیات کاملی از خدمات این سرویس معرفی نکرده است و با این که نینتندو سوئیچ آنلاین قرار بود در سال گذشته راه‌اندازی شود اما تا شهریور سال بعد تاخیر خورد.

نوشته شده توسط
سکوت! خودت ببین ...

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>