خانه » Nintendo Switch در سال ۲۰۱۹ از سایر کنسول‌ها پیشی می‌گیرد

Nintendo Switch در سال ۲۰۱۹ از سایر کنسول‌ها پیشی می‌گیرد

Nintendo Switch

«مت پیسکاتلا» یکی از تحلیل‌گران موفق صنعت بازی‌های کامپیوتری و عضو موسسه‌ی NPD می‌باشد. در آخرین اخباری که از دنیای بازی‌ها منتشر شد٬ این تحلیل‌گر معتقد است که در سال ۲۰۱۹, Nintendo Switch حضور درخشان‌تری را زمینه‌ی فروش داشته باشد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

با آغاز سال جدید میلادی٬ تحلیل‌گران نیز فعال‌تر شده اند و پیش‌بینی‌های بیش‌تری از خود را به اشتراک می‌گذارند. یکی از این تحلیلگران آقای «مت پیسکاتلا» می‌باشد. وی یکی از اعضای اصلی گروه NPD است. مت آخرین پیش‌بینی های خود را راجع به فروش سخت افزا‌رها و کنسول‌های مختلف در آمریکا و در سال ۲۰۱۹ منتشر کرد. وی معتقد است جدیدترین کنسول کمپانی نینتندو یعنی Nintendo Switch رشد بسیار بالایی را در ۲۰۱۹ تجربه خواهد کرد و می‌توان به برنده ی بازار رقابت بین کنسول‌ها تبدیل شود.

همان‌طور که می‌دانید منظور از دیگر کنسول‌ها٬ کنسول‌های مایکروسافت و سونی می‌باشد. همچنین پیسکاتلا بیان کرده که کنسول Nintendo Switch تا پایان سال ۲۰۱۹ میلادی از مرز فروش ۳۵ میلیون نسخه‌ای عبور کرده و می‌تواند به موفقیت عظیمی دست یابد. بدون توجه به آمار‌ها نیز می‌توان متوجه شد که سوییچ کنسول بسیار موفقی بوده. به نظر می‌رسد پس از شکستی که نینتندو با عرضه‌ی WII U متقبل شد٬ تصمیم به ساخت کنسول بهتری گرفت. نینتندو سوییچ از لحاظ عناوین انحصاری نیز بسیار غنی است.

همچنین پیسکاتلا سال ۲۰۱۹ را سال افت فروش اکس باکس و پلی استیشن ۴ می‌داند. تنها دلیلی که می‌توان برای این صحبت دانست پیش بینی عرضه‌ی کنسول‌ها در سال ۲۰۱۹ و یا اوایل ۲۰۲۰ است. به‌همین خاطر فروش کنسول‌های دو شرکت با نزدیک شدن به پایان عمر خودشان کاسته خواهد شد. البته پیش بینی‌های پیسکاتلا محدود به فروش کنسول‌ها و نینتندو سوییچ نشد. به نظر این تحلیل‌گر بازی‌های دیجیتالی طرفداران بیشتری را در سال ۲۰۱۹ به سمت خود جذب خواهند کرد. همچنین مژده‌ی گسترش سرویس‌هایی مانند ساب اسکرایب و …. به علاقه‌مندان داده شد. می‌توان گفت که پیسکاتلا تحلیل‌های دقیق‌تری نسبت به اکثر آنالیزور‌ها دارد و صحبت‌های وی از صحت بیشتری برخوردار است. با تمام این اوصاف باید تا آخر سال منتظر ماند و نتیجه‌ی این تحلیل‌ها را مشاهده کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر از کنسول Nintendo Switch و دانلود عناوین مختلف آن از وب سایت نوین اسپات به اینجا مراجعه کنید.

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.