دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
خانه » Nintendo Switch, سریع‌ترین فروش بین کنسول‌های نسل هشتمی

Nintendo Switch, سریع‌ترین فروش بین کنسول‌های نسل هشتمی

Nintendo Switch

موفقیت‌های نینتندو تمامی ندارد. جدیدترین کنسول این شرکت یعنی Nintendo Switch توانسته به رکورد سریع‌ترین فروش میان کنسول‌های نسل هشتمی دست پیدا کند. در ادامه‌ برای دیدن برخی آمار‌ها و اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

بر اساس آماری که توسط شرکت NPD منتشر شد٬ کنسول دستی جدید نینتندو یعنی Nintendo Switch, توانسته بین تمام کنسول‌های نسل هشتمی سریع‌تر به فروش رسد. از مارس ۲۰۱۷ تا نوامبر ۲۰۱۸ نینتندو سوییچ موفق به فروش ۸٫۷ میلیون نسخه شده است. نینتندو یکی از موفق‌ترین ناشران سال ۲۰۱۸ بود. این شرکت با ساخت و توسعه‌ی عناوین موفق و مختلف مانند Super Smash Bros. Ultimate توانست در ۱۱ روز بیش از سه میلیون نسخه از بازی را در آمریکا به فروش رساند. همچنین از سال ۲۰۱۱ تا به امروز بیشترین فروش سخت افزار و در آمد را داشته است (که این موفقیت با انتشار کنسول Nintendo 3DS آغاز شد).

فروش نرم افزاری نینتندو نیز با رشد ۱۰۵ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۷ مواجه شد. عناوین Legend of Zelda: Breath of the Wild و Mario Kart 8 Deluxe به ترتیب چهار و پنج میلیون نسخه در آمریکا فروختند. همچنین فروش  Pokémon: Let’s Go, Pikachu و Pokémon: Let’s Go, Eevee به دو میلیون نسخه رسید. Super Mario Party نیز موفق به فروش ۱٫۴ نسخه شد. شایان ذکر است که تمام آمار‌هایی که در بالاتر داده شد مربوط به فروش در آمریکا است. با عرضه‌ی Animal Crossing, Metroid Prime 4, Luigi’s Mansion 3, Fire Emblem: Three Houses می‌توان گفت که نینتندو روند صعودی خود را پیش خواهد گرفت و از بازار عقب نخواهد ماند. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرکت Nintendo و عناوین مختلف آن می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.