خانه » احتمال عرضه‌ی عناوین SNES برای نینتندو سوییچ وجود دارد

احتمال عرضه‌ی عناوین SNES برای نینتندو سوییچ وجود دارد

SNES

شاید پس از مدت‌ها انتظار، نهایتاً بتوانیم عناوین خاطره انگیز و دوست داشتنی SNES را بر روی کنسول نسل هشتمی نینتندو یعنی سوییچ تجربه کنیم. به تازگی احتمالاتی به میان آمده که محقق شدن این امر را افزایش می‌دهد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

در سال گذشته شاهد عرضه‌ی کنترلر کلاسیک NES برای کنسول نینتندو سوییچ بودیم. پرونده‌ی اخیر نینتندو با کمیسیون ارتباطات فدرال، نشان دهنده‌ی کنترلر SNES می‌باشد. متاسفانه بخش اعظمی از این پرونده محرمانه می‌باشد و از همین رو اطلاعات بدست آمده بسیار تار و در حد احتمال می‌باشند. به نظر می‌رسد که این کنترلر قادر به پشتیبانی از بلوتوث نیز خواهد بود.

به هر حال عرضه‌ی کنترلر SNES بر روی نینتندو سوییچ نوید انتشار بازی‌های کنسول مذکور بر روی سوییچ را می‌دهد. همان‌طور که اشاره کردیم، کنترلرهای NES برای سوییچ عرضه شدند و به دنبال آن برخی از بازی‌های این کنسول برای سوییچ منتشر شدند. بهتر است منتظر اخبار رسمی بمانیم. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این موضوع در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>