خانه » صحبت‌های نینتندو درباره‌ی سوپر ماریو

صحبت‌های نینتندو درباره‌ی سوپر ماریو

نینتندو جهان را با انتشار تصویری از ماریو در عنوان Super Mario Odyssey شوکه کرد. در این عکس نخستین بار در تاریخ ماریو را بدون لباس دیدیم. بعد از انتشار این تصویر از ماریو در فضای مجازی صحبت های بسیاری مطرح شد که چرا ماریو نافی روی شکمش ندارد و اینکه نوک سینه هایش چرا این شکلی است. در مصاحبه ای با تهیه کننده‌ی این بازی یعنی یوشیاکی کویزومی، این شخص بیان کرد که هرگز فکرش را نمی کردند سوپرماریو بدون لباس این چنین برای مردم سوال ایجاد کند. این شخص پاسخ واضحی به پرسش اصلی هواداران نداد که می خواستند بدانند چرا ماریو سینه دارد ولی نافی رو شکمش نیست؟ او در این مصاحبه چنین پاسخ داد :

شنیده ام که برای مردم در رابطه با شکم و سینه های ماریو سوال پیش آمده است و این مسئله باعث شد تا به سراغ تیم طراحی بروم و با آن ها این موضوع را در میان بگذارم که شاید نیاز باشد در طراحی ماریو تجدید نظر کنند.

 

سوالی که هواداران مطرح کرده اند این است که نوزاد بعد از به دنیا آمدنش بند ناف خود را از دست می دهد ولی همچنان سوراخی روی شکمش باقی می ماند که باقیمانده ی همان ناف است، ولی سوپرماریو گویا هیچ سوراخ نافی روی شکم خود ندارد. تهیه کننده ی این بازی در ویدئوی منتشر شده از خود اعلام می کند که کلاه سوپر ماریو به کله اش نچسبیده است و سر او از کلاهش جدا است. شما می توانید ویدئوی این سخنرانی را در ادامه مشاهده کنید:

 

در بازی Super Mario Odyssey قرار شده تا با پرداخت ۱۰۰۰ سکه درون بازی ماریوی بدون لباس را خریداری کنید. این بازی در اکتبر منتشر شد و توانست ۹ میلیون نسخه بفروشد که در نوع خود یک رکورد بی نظیر است. این بازی همچنین نقد های مثبت بسیاری از سوی منتقدین دریافت کرده است.

نوشته شده توسط
سکوت! خودت ببین ...

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>