خانه » وعده‌های Nintendo برای E3 2019

وعده‌های Nintendo برای E3 2019

Nintendo

در حالی که سونی غیبت خود را در E3 2019 اعلام کرده است٬ دیگر شرکت‌های رقیب فرصت را غنیمت دانسته و آماده حضور پررنگ در این نمایشگاه می‌باشند. در آخرین اخباری که از شرکت Nintendo و مدیر آن «رگی فیلز ایم» (Reggie Fils-Aime) منتشره شده٬ قرار است کنفرانس نینتندو در E3 2019 پر از تجربه‌های جدید و عناوین متنوع باشد. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

همچنین «رگی فیلز ایم» افزود:

 E3 برای ما یک فرصت بسیار مناسب است تا بتوانیم بازی‌ها و تجارب جدید را با طرفداران خود و شرکای تجاری در سر تا‌سر جهان به اشتراک بگذاریم. هرساله تیم ما برای ارائه کنفرانس مطلوب و خوشحال کردن طرفداران نهایت تلاش خود را می‌کند.

کنفرانس Nintendo در E3 امسال نمایش جالبی نداشت٬ برخلاف سال گذشته که توانست بهترین عملکرد را بین کنفرانس‌های مختلف داشته باشد. امید می‌رود تا Nintendo در E3 2019 عملکرد خوبی داشته باشد. طرفداران این شرکت منتظر نمایش عناوینی مانند Pokemon, Metroid Prime 4, Bayonetta 3, Luigi’s Mansion 3, Animal Crossing و غیره هستند. پلتفرم Nintendo Switch سال تغریباً آرامش را دارد و انتظار می‌رود این آرامی با کنفرانس نینتندو در E3 2019 از بین برود. برای کسب اطلاعات بیشتر از این کمپانی و عناوین انحصاری آن می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

نوشته شده توسط
Hatred is corrosive of a person's wisdom and conscience

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.