خانه » مدیرعامل نینتندو از امکان عدم تولید کنسول بازی در آینده می‌گوید

مدیرعامل نینتندو از امکان عدم تولید کنسول بازی در آینده می‌گوید

nintedno نینتندو سوییچ

رئیس نینتندو چندی پیش اعلام کرد که ممکن است این شرکت از تولید و طراحی کنسول‌های خانگی دست بردارد تا نسبت به تغییرات سلیقه بازیکنان منعطف‌تر باشد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

به تازگی «شانتارو فوروکاوا» مدیرعامل شرکت نینتندو این خبر را با وبسایت Nikkei درمیان گذاشته است. او در این مصاحبه عنوان کرده است که شرکت Nintendo واقعا به کنسول‌هایش وابسته نیست. او در اینباره می‌گوید:

در حال حاضر ما کنسول منحصر به فرد نینتندو سوییچ و بازی‌هایش را عرضه می‌کنیم و اینگونه تجربه استفاده از Nintendo را ارائه می‌کنیم. گفته می‌شود که فناوری تغییر پذیر است. ما همواره به دنبال راه حل‌های مختلف برای ارائه چنین تجربه‌ای هستیم. ۳۰ سال از زمانی که ما طراحی و تولید کنسول‌های بازی را شروع کردیم می‌گذرد. اما تاریخ این شرکت به بیش از این تعلق دارد. در دراز مدت، شاید تمرکز ما بر روی کنسول‌های خانگی نباشد. چیزی که اهمیت دارد انعطاف و خلاقیت است.

همچنین از «فوروکاوا» در مورد نوسانات موجود در صنعت بازی سوال شد که او در پاسخ به این پرسش می‌گوید که در رابطه با راه‌های مختلفی برای کاهش این ناپایداری‌ها پیش از این فکر شده است. او می‌گوید که دوست دارد تا توسعه بازی‌های مخصوص گوشی‌های هوشمند که درآمدی پایدار دارند را افزایش دهد. کنسول نینتندو سوییج پرفروش‌ترین کنسول در عصر حاضر در آمریکا شناخته می‌شود. از زمان عرضه تا ماه نوامبر سال ۲۰۱۸ این کنسول توانسته بود ۸٫۷ میلیون دستگاه فروش داشته باشد. حال باید دید که در آینده شرکت Nintendo برای ارائه خدمات سرگرمی چه روش‌هایی را انتخاب خواهد کرد.

نوشته شده توسط
عاشق بازی های نقش آفرینی و اکشن اول شخص

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>