خانه » پروژه‌ی جدید Ninja Theory سال ۲۰۱۹ توسط مایکروسافت معرفی می‌شود

پروژه‌ی جدید Ninja Theory سال ۲۰۱۹ توسط مایکروسافت معرفی می‌شود

Ninja Theory

طبق گفته‌های «فیل اسپنسر» (Phil Spencer)٬ پروژه بعدی استدیو‌ی بریتانیایی Ninja Theory در سال آینده پرده برداری خواهد شد. در طی مراسم X018 اخبار و اطلاعات زیادی درباره‌ی‌ پروژه‌های آینده‌ی کنسول XBOX منتشر شد. در ادامه خبر با نوین اسپات همراه باشید.

به نظر می‌رسد «فیل اسپنسر» خلاصه‌ای از عناوین جدید Xbox را تجربه کرده‌ است. در حقیقت او ایده‌ی بهتری درباره‌ی اثر جدید سازندگان Hellblade: Senua’s Sacrifice, شرکت Ninja Theory به ما داد. در طی مصاحبه‌ای که با «جولیا هاردی» و «فیل اسپنسر» انجام شد٬ هر دو حول محور عناوین جدید استدیو‌هایی که خریده اند (شامل Obsidian Entertainment و inXile Entertainment) صحبت کردند. همچنین «فیل اسپنسر» درباره‌ی Ninja Theory و آینده کاری این شرکت بازی‌ساز توضیحاتی داد.

استدیو‌ی Ninja Theory (که در تاریخ ۲۷ تیر ۱۳۹۷ توسط مایکروسافت خریداری شد) در کارنامه‌‌ی خود عناوین مطرحی مانند Hellblade: Senua’s Sacrifice و DMC: Devil May Cry را دارد که باعث درخشش بیشتر این کمپانی شد. از زمان اعلام خریده شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت٬ تمایل طرفداران Xbox به شنیدن اخبار فعالیت‌های این استدیو بیشتر شده است. ابتدا «فیل اسپنسر» درباره‌ی فرایند خرید Ninja Theory و نزدیکی فرهنگی این استدیو با عناوین مایکروسافت صحبت کرد و در ادامه به طرفداران مژده‌ی اخبار بیشتر در آینده را داد:

 انتظار برای عنوان بعدی Ninja Theory هیجان انگیز است.

صحبت‌های اسپنسر نشان دهنده‌ی رونمایی شدن عنوان بعدی نینجا تئوری در سال آینده است. همچنین مایکروسافت در مراسم X018 اعلام کرد که اجازه‌ی تکمیل پروژه‌های قدیمی شرکت‌های Obsidian Entertainment و nXile Entertainment به آن‌ها داده شده و پس از آن مشغول‌ بازی‌های آینده می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی شرکت نینجا تئوری میتوانید به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.