خانه » تاریخ انتشار بازی Night Call مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Night Call مشخص شد

Night Call

از فضا‌های نوآر لذت می‌برید؟ سکانس‌های سیاه و سفیدی که همواره با یک پس زمینه‌ای تلخ و اتمسفری کلاسیک گره خورده اند. خبر خوبی برای شما داریم. Night Call عنوان جدیدی در سبک ماجراجویی-کارآگاهی می‌باشد که با فضای توصیف شده تلفیق شده. در طول بازی کنترل یک راننده تاکسی را بر عهده می‌گیرید که متهم به قتل شده است. خوش بختانه تا عرضه‌ی این عنوان مدت زمان زیادی باقی نمانده است. علاقه مندان به بازی‌های داستان محور می‌توانند نایت کال را در تاریخ ۱۷ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 26 تیر ماه سال جاری) از طریق استیم و یا اکس باکس گیم پس تهیه کنند. تریلر زیبایی از بازی برای شما فراهم آورده ایم تا با سبک و سیاق آن بیشتر آشنا شوید. در ادامه برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی تریلر همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

اولین رو نمایی از عنوان Night Call در E3 2018‌ (کنفرانس PC Game show) صورت گرفت. تریلری بسیار زیبا و خیره کننده از بازی به نمایش درآمد و همین سبب شد تا بسیاری از مخاطبان نایت کال را به لیست عناوین مورد انتظار خود اضافه کنند. لازم به ذکر است که نایت کال یک عنوان داستان محور با سبک و سیاق نوآر و ماجراجویی‌های کارآگاهی می‌باشد. شما در نقش یک راننده تاکسی بازی می‌کنید. کسی که متهم به قتل‌های زنجیره‌ای شده است. برای مشاهده‌ی تریلر بسیار زیبای بازی به انتهای متن و در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه بنده باشید.

همان‌طور که گفتیم، شما در نقش یک راننده‌ی تاکسی معمولی بازی می‌کنید. طی اتفاقاتی، به راننده‌ی تاکسی قصه‌ی ما، اتهام قتل‌های زنجیره‌ای را می‌زنند. بدین ترتیب مجبور می‌شوید که برای اثبات بی گناهی با پلیس همکاری کنید و پرونده‌ی این قتل‌ها را ببندید. این گونه می‌شود که داستان جنایی Night Call آغاز می‌شود. شما به عنوان راننده‌ی تاکسی در پاریس، از مسافران پرس و جو می‌کنید و مدارک مختلفی را جمع آوری خواهید کرد.

به بازی Night Call خوش آمدید. یک تجربه‌ی داستان محور، راز آلود و کارآگاهی. شما در نقش یک راننده‌ی تاکسی بازی می‌کنید. کسی که برای پرداخت قبض‌ها و خرج روزمرگی خود به سختی کار می‌کند و به ناگهان درگیر یک داستان جنایی می شود. آماده باشید زیرا که شیفت شما به زودی آغاز می‌شود.

بدون شک با مشاهده‌ی تریلر، مجذوب سبک و سیاق گرافیکی و فضا و اتمسفر Night Call می‌شوید.  دقت داشته باشید که شما تنها یک راننده تاکسی ساده هستید، نه یک کارآگاه زبر دست و کارکشته. بدین ترتیب نمی‌توانید از کسی اعتراف بگیرید یا دست به کار‌های مختلف بزنید. در طول روند گیم پلی وظیفه دارید که مسافران مختلف را به مقصد خود برسانید و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌‌ی پرونده، تلاش کنید. آن هم با سوال و جواب‌های کوتاه و خلاصه.

لازم به ذکر است که Night Call دارای ۷۰ شخصیت مختلف با دیالوگ‌های مخصوص و پس زمینه‌ی داستانی منحصر به فرد است. بازی به صورت غیر خطی روایت می شود. هر بار که شروع به بازی کردن می‌کنید (از ابتدا) قاتل تعویض می‌شود. بنا براین با هر بار بازی کردن، با بازخورد‌های مختلف و داستانی متفاوت رو به رو خواهید شد. این مسئله به ارزش تکرار بازی می‌افزاید و یک پوئن بسیار مثبت محسوب می‌شود. مطمئن باشد که نحوه‌ی پیشروی داستان در بازی شما و دوستتان متفاوت است.

در انتها شما عزیزان را دعوت به مشاهده‌ی تریلر می‌کنم. به هیچ وجه خودتان را از تماشای این تریلر کوتاه محروم نکنید. Night Call در تاریخ ۱۷ جولای سال ۲۰۱۹ میلادی (مصادف با 26 تیر ماه سال جاری) از طریق استیم و یا اکس باکس گیم پس بر روی کامپیوتر‌های شخصی قابل دسترس می‌باشد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این عنوان در بخش کامنت‌ها با ما به اشتتراک بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به E3 2019 به این لینک مراجعه کنید.

تریلر بازی Night Call

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>