خانه » بازی Nier: Automata بیش از ۳ میلیون نسخه در سراسر جهان عرضه کرده است

بازی Nier: Automata بیش از ۳ میلیون نسخه در سراسر جهان عرضه کرده است

Nier: Automata

خوشبختانه، بازی Nier: Automata عملکردی بسیار مناسب داشته و به موفقیت‎های زیادی رسیده است. شرکت Square Enix نیز از عملکرد این عنوان کاملاً راضی به نظر می‎رسد. به گزارش وبسایت VG247، این شرکت اعلام کرد که بیش از ۳٫۵ نسخه از Nier: Automata به سراسر جهان عرضه شده است که عملکردی خوب و راضی کننده است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

این آمار شامل همه نسخه‎های فیزیکی و دیجیتالی بازی می‎شود که از زمان انتشارش یعنی ماه مارچ سال ۲۰۱۷ به سراسر جهان ارسال شده‎اند. در ماه ژوئن گزارش شد که ۳ میلیون نسخه از این بازی ارسال شده که بیشتر از مقدار گزارش شده در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ است. با این حساب، بازی Nier: Automata توانست در ماه اول عرضه به فروشی یک میلیون نسخه‎ای دست یابد. در زیر متن دقیق توییتی که در این باره در صفحه بازی ارسال شده است را مشاهده فرمایید:

بازی Nier: Automata بیش از ۳٫۵ میلیون نسخه (هم دیجیتالی و هم فیزیکی) به سراسر جهان ارسال کرده است!

از حمایت شما و افرادی که بازی  را تجربه کرده و از آن لذت برده‎اند، متشکریم.

قابل ذکر است که در آمارهای قبلی فقط نسخه‎های رایانه‎های شخصی و پلی‎استیشن ۴ در نظر گرفته شده بودند ولی حال با عرضه بازی بر روی ایکس باکس وان در ماه ژوئن، حداقل مقدار ۵۰۰ هزار نسخه دیگر عرضه شده است.

فروش Nier: Automata در حدی مناسب قرار دارد و در خور این عنوان است

می‎توان با قاطعیت گفت که Nier: Automata لیاقت چنین موفقیتی را دارد و اکثر کسانی که این بازی را تجربه کرده‎اند، با این گفته موافق‎اند. البته نمرات، جوایز دریافتی و افتخارات بازی نیز خود همه این‎ها را ثابت می‎کند. اگر از کسانی هستید که به هر دلیلی موفق به تجربه این بازی نشده‎اید، حال این عنوان بر روی همه پلتفرم‎ها در دسترس است پس می‎توانید هرچه سریع‎تر نسبت به خرید آن اقدام کرده و این اثر را به کلکسیون خود اضافه کنید!

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.