خانه » بازی Nier: Automata بیش از ۳ میلیون نسخه در سراسر جهان عرضه کرده است

بازی Nier: Automata بیش از ۳ میلیون نسخه در سراسر جهان عرضه کرده است

Nier: Automata

خوشبختانه، بازی Nier: Automata عملکردی بسیار مناسب داشته و به موفقیت‎های زیادی رسیده است. شرکت Square Enix نیز از عملکرد این عنوان کاملاً راضی به نظر می‎رسد. به گزارش وبسایت VG247، این شرکت اعلام کرد که بیش از ۳٫۵ نسخه از Nier: Automata به سراسر جهان عرضه شده است که عملکردی خوب و راضی کننده است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

این آمار شامل همه نسخه‎های فیزیکی و دیجیتالی بازی می‎شود که از زمان انتشارش یعنی ماه مارچ سال ۲۰۱۷ به سراسر جهان ارسال شده‎اند. در ماه ژوئن گزارش شد که ۳ میلیون نسخه از این بازی ارسال شده که بیشتر از مقدار گزارش شده در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ است. با این حساب، بازی Nier: Automata توانست در ماه اول عرضه به فروشی یک میلیون نسخه‎ای دست یابد. در زیر متن دقیق توییتی که در این باره در صفحه بازی ارسال شده است را مشاهده فرمایید:

بازی Nier: Automata بیش از ۳٫۵ میلیون نسخه (هم دیجیتالی و هم فیزیکی) به سراسر جهان ارسال کرده است!

از حمایت شما و افرادی که بازی  را تجربه کرده و از آن لذت برده‎اند، متشکریم.

قابل ذکر است که در آمارهای قبلی فقط نسخه‎های رایانه‎های شخصی و پلی‎استیشن ۴ در نظر گرفته شده بودند ولی حال با عرضه بازی بر روی ایکس باکس وان در ماه ژوئن، حداقل مقدار ۵۰۰ هزار نسخه دیگر عرضه شده است.

فروش Nier: Automata در حدی مناسب قرار دارد و در خور این عنوان است

می‎توان با قاطعیت گفت که Nier: Automata لیاقت چنین موفقیتی را دارد و اکثر کسانی که این بازی را تجربه کرده‎اند، با این گفته موافق‎اند. البته نمرات، جوایز دریافتی و افتخارات بازی نیز خود همه این‎ها را ثابت می‎کند. اگر از کسانی هستید که به هر دلیلی موفق به تجربه این بازی نشده‎اید، حال این عنوان بر روی همه پلتفرم‎ها در دسترس است پس می‎توانید هرچه سریع‎تر نسبت به خرید آن اقدام کرده و این اثر را به کلکسیون خود اضافه کنید!

نوشته شده توسط
the only time people really have value is when they act according to their own will

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.

ثبت نام

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.