دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
86
PC
(Metacritic)
83
PS4
(Metacritic)
87
XONE
(Metacritic)
خانه » محتوای رایگان Assassin’s Creed Odyssey در آبان ماه مشخص شد

محتوای رایگان Assassin’s Creed Odyssey در آبان ماه مشخص شد

Assassin’s Creed Odyssey

شرکت Ubisoft خالق مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed از آپدیت‌ جدید برای آخرین نسخه‌ی این مجموعه٬ Assassin’s Creed Odyssey خبر داد. این آپدیت شامل ماموریت٬ سلاح٬ لباس و اتفاقات جدید می‌باشد. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

از انتشار عنوان Assassin’s Creed Odyssey چندین ماه می‌گذرد و تا به امروز Ubisoft پشتیبانی قابل تقدیری را از این عنوان کرده‌است. در ویدئو‌ی جدید‌ای که طراحان بازی به نمایش گذاشتند٬ شاهد محتوا‌های تازه‌ای که به بازی اضافه می‌شوند خواهیم بود. سری جدید ماموریت‌ و رویداد‌ها‌ی متفاوتی٬ برای تعامل بیشتر شما با یونان باستان به بازی اضافه خواهند شد. در یکی از ماموریت‌ها به نام “The Show Must Go On” باید نقش یکی از بازیگران نمایش٬ که به دلایلی ناپدید شده را پر کنید و به جای او بازی کنید. همچنین در این آپدیت شاهد Epic mercenaries و Epic ships برای شکار خواهید بود و با شکست دادن آن‌ها می‌توانید از جوایز ویژه‌ای که بازی برای شما در نظر گرفته٬ استفاده کنید. Gear Set جدید بازی با نام underworld به‌همراه لباس‌های جدید و سلاح‌های مختلف٬ به بازی اضافه خواهند شد.

یکی دیگر از مواردی که سازندگان برای اضافه کردن به Assassin’s Creed Odyssey در نظر گرفته‌اند٬ مبارزه با هیولای‌ تاریخی‌ای به نام تک چشم (Cyclops) ‌می‌باشد. این مبارزه که در طی یک ماموریت رخ می‌دهد و به لیست ماموریت‌های شما اضافه می‌شود. با شکست دادن Cyclops بازی به شما پاداش خوبی می‌دهد.

شرکت یوبی‌سافت همچنین سطح مهارت (level) شخصیت بازی را از سقف ۵۰ به ۷۰ تغییر خواهد داد. خوشبختانه برای کسانی که به سطح ۵۰ رسیده‌اند جای نگرانی وجود ندارد و تمام تجربه‌ی کسب شده توسط بازی‌کن با آپدیت بعدی سر جای خود باقی می‌ماند. علاوه بر این بازی‌کنان با سیستم جدیدی که به بازی اضافه می‌شود٬ می توانند شخصی سازی بهتری برای Kassandra یا Alexios را تجربه کنند.

در نهایت با این آپدیت٬ تغییرات بزرگی را در جهت بهبود Assassin’s Creed Odyssey شاهد خواهیم بود. این عنوان یکی از بهترین بازی‌های امسال است و این تغییرات باعث می‌شود دوباره مشتاق شویم و به یونان باستان بازگردیم.

عنوان Assassin’s Creed Odyssey در حال حاظر برای سه پلتفرم اصلی در دسترس می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

نوشته شده توسط
Hatred is corrosive of a person's wisdom and conscience

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.