دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
82
PC
(Metacritic)
82
PS4
(Metacritic)
84
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید: تریلر جدید Sean Bean در Hitman 2

تماشا کنید: تریلر جدید Sean Bean در Hitman 2

شما میتوانید هفته‌ی بعد «شان بین» (Sean Bean) را در عنوان Hitman 2 به قتل برسانید. طی محتوای جدیدی که هفته‌ی بعد به هیتمن ۲ اضافه می‌شود٬ شان بین به عنوان هدف ویژه قابل ردیابی و کشته شدن است. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و خبر‌های تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

همانند سنت همیشگی هیتمن (فرصت یک‌باره برای کشتن Elusive Targets)٬ اگر در کشتن این شخصیت موفق نشوید‌٬ قادر به تکرار مرحله نخواهید بود. پس مطمئن شوید که این کار را درست انجام خواهید داد. حضور «شان بین» در بازی٬ در گذشته اعلام شده بود. شان بین در بازی نقش مارک فابا٬ مامور سابق MI5 را دارد که هم‌اکنون قاتل مزدور است. شهرتش را مدیون قابلیت صحنه سازی مرگ خود می‌باشد٬ به همین دلیل او به نامردنی (The Undying) معروف است و همین موضوع موجب تحریک بازی‌کنندگان و تلاش برای کشتن این شخصیت می‌شود. این ماموریت از تاریخ ۲۹ آبان ماه سال جاری با قبول کردن قرار داد Undying در میامی شروع می‌شود و تا ۱۴ روز بعد از انتشار٬ قابل دسترسی می‌باشد.

در صورت موفقیت و کشتن مارک فابا به‌همراه کامل کردن چالش Explosive Penmanship, بازی به‌عنوان جایزه به شما یک قلم انفجاری (Explosive Pen) می‌دهد که می‌توانید برای کشتن هدف‌هایتان در طول بازی از آن استفاده کنید و آن‌ها را منفجر کنید. همچنین شما می‌توانید دو آیتم Flash Grenade Robot وEarphones Garotte را با جستجو کردن در نقشه‌ی بازی بدست آورید. عنوان Hitman 2 هم‌اکنون برای سه پلتفرم اصلی در دسترس می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از این بازی می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید. همچنین برای مشاهده تریلر مربوطه به پایین مراجعه کنید.

تریلر جدید از Elusive Target بازی Hitman 2

 

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.