خانه » تماشا کنید: تریلر Borderlands 2 برای VR

تماشا کنید: تریلر Borderlands 2 برای VR

Borderlands

استدیو‌ی Gearbox به تازگی لایو اکشنی از عنوان Borderlands 2 برای PSVR منتشر کرده است. این تریلر با محوریت Maya, شخصیت قابل بازی و مونث Borderlands 2 می‌باشد. در ادامه برای مشاهده‌ی تریلر و خبر‌های تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

در ماه گذشته٬ استدیو‌ی سازنده‌ی عنوان Borderlands 2 اعلام کرد که بازی به‌همراه تکنولوژی واقیعت مجازی و ساپورت PlayStation VR منتشر خواهد شد و حالا Gearbox تریلری جدید از این عنوان منتشر کرده است. در این تریلر ابتدا شاهد بازی‌کننده‌ای هستیم که از PlayStation VR استفاده می‌کند و به دنیای کثیف Borderlands قدم می‌گذارد. بازی‌کننده در تریلر تبدیل به شخصیت Maya (یکی از شخصیت‌های قابل انتخاب در بازی Borderlands 2) می‌شود و شروع به نابود کردن دشمنان مختلف می‌کند. همچنین در حین این تریلر اهنگ پس زمینه‌ای از Anna Leonowens به نام The King and I پخش می‌شود. بازی کردن با این شخصیت به همراه تکنولوژی PlayStation VR جذاب به‌نظر می‌رسد.

بدون شک عنوان بوردرلندز ۲, به دلیل تطابق با PlayStation VR دچار تغییراتی خواهد شد. این بازی تنها به صورت “تکی” (Solo) قابل بازی خواهد بود و شما دیگر قادر به گشت و گذار در Pandora (محلی که بازی در آن رخ می‌دهد) به‌همراه دوستانتان نیستید. البته تعداد زیادی از طرفداران این عنوان٬ ماجراجویی‌های انفرادی را در این دنیا ترجیح می‌دهند ولی تکنولوژی PlayStation VR به قدری جذاب خواهد بود که شما مشکل نیافتن دوستانتان را حس نخواهید کرد. شما می‌توانید تریلر جدید Borderlands 2 VR را در پایین‌تر مشاهده نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید. این عنوان در تاریخ ۲۳ آذر ماه سال جاری برای PS4 عرضه می‌شود.

تریلر جدید Borderlands 2 VR با حضور Maya

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.