خانه » احتمال معرفی Splinter Cell جدید قوت گرفت

احتمال معرفی Splinter Cell جدید قوت گرفت

احتمال معرفی Splinter Cell جدید قوت گرفت

همانطور که در جریان هستید ماه‌های اخیر بستری برای پخش شایعات مختلف دنیای بازی بوده‌اند، اما در این میان شایعه انتشار Splinter Cell جدید است که بیش از هر عنوان دیگری برای گیمرها هیجان برانگیز بوده است. با نوین اسپات همراه باشید.

از سال ۲۰۱۳ تاکنون و بعد از انتشار بازی Splinter Cell: Blacklist تمامی هواداران سری اسپلینترسل منتظرند تا نسخه جدیدی از این بازی معرفی شود، تا بتوانند بار دیگر در نقش سم فیشر افسانه‌ای قرار گرفته و به ماجراجویی بپردازند. دقیقاً همان لحظه‌ای که هواداران تمامی امیدهایشان را مبنی بر انتشار نسخه جدیدی از این بازی از دست می‌دادند، صدا پیشه چند نسخه قبلی این بازی با انتشار تصویر جدیدی از خود، روح تازه‌ای بر پیکره‌ی این شایعات دمید تا احتمال انتشار Splinter Cell جدید بیش از پیش قوت گیرد.

صداگذار ایتالیایی تبار چند نسخه از مجموعه اسپلینتر سل یعنی آقای لوکا وارد با انتشار تصویر زیر از خود در صفحه فیسبوکش مردم را هیجان‌زده کرده است.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، لوکا وارد در مرکز تصویر قرار دارد و در پس زمینه وی لوگوی منحصر به فرد سری Splinter Cell نمایان است که به احتمال زیاد خبر از انتشار نسخه جدیدی از Splinter Cell در آینده نزدیک می‌دهد. در خبر دیگری که از سری اسپیلنتر سل در دسترس است از زبان جید ریموند شنیده بودیم که این شخص قبل از ترک استودیو یوبیسافت در سال ۲۰۱۴ طرح اسپیلنترسل جدید را به یوبیسافت تحویل داده بود. احتمال اینکه Splinter Cell جدید از ۲۰۱۴ تاکنون در دست ساخت باشد بسیار بالاست. چند هفته قبل از E3 2018 نیز شاهد انتشار تیزر جدیدی از بازی Ghost Recon Wildlands بودیم که در آن نمایی از سم فیشر مشخص بود. آیا باید در آینده نزدیک منتظر معرفی Splinter Cell جدید باشیم؟ نظر شما چیست؟

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

0 0

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.