خانه » احتمال تولید Prince of Persia جدید قوت گرفت

احتمال تولید Prince of Persia جدید قوت گرفت

Prince of Persia جدید

احتمال تولید Prince of Persia جدید قوت گرفت. در بین آثار یوبیسافت بدون شک سری Prince of Persia یا شاهزاده ایرانی، برای ایرانیان یادآور خاطرات خوش بسیار است. اثری که با عنوان The Sands of Time کار خود را آغاز نمود و با انتشار Forgotten Sands به اتمام رسید. بسیاری از هواداران این بازی در سراسر جهان منتظر انتشار اخبار جدید پیرامون آن هستند، ولی بدون شک تعامل محکمی که بین گیمرهای ایرانی و این بازی برقرار شده از هر گروه و جامعه گیمر دیگری شدیدتر و قوی تر است. در تازه ترین خبر منتشر شده از یوبیسافت پی بردیم که خالق Prince of Persia یعنی آقای جوردن مچنر به فکر ساخت یک بازی جدید است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

اگر خالق مجموعه به تولید شاهزاده ایرانی جدید چراغ سبز نشان داده، دیگر همه چیز به یوبیسافت و سرمایه‌گذاری اش روی این پروژه بستگی دارد. این کارگردان تمایل بسیاری به تولید Prince of Persia جدید درون سری شاهزاده ایرانی دارد و علاوه بر آن در مصاحبه جدید خود اعلام کرده که حتی راضی است بسیاری از نسخه های قبلی این اثر ریمستر شوند. با فرا رسیدن ماه آبان، سری شاهزاده ایرانی سی ساله خواهد شد. نخستین بار در سال 1989 بود که این اثر منتشر شد و در آن زمان کنسول Apple II روی بورس بود. باید منتظر ماند و دید که یوبیسافت چه زمانی به صورت رسمی از نسخه جدید این بازی رونمایی خواهد کرد.

نوشته شده توسط
که ز مژگان ســــیاه تو...!

رای بدهید!

1 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>