دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
83
PC
(Metacritic)
80
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » اسکرین‌ شات‌های جدید Metro Exodus

اسکرین‌ شات‌های جدید Metro Exodus

توسعه دهندگان بازی در ۴A Games و ناشر این عنوان Deep Silver تعدادی اسکرین شات‌های جدیدی از محیط‌ها دشمنان و NPC های بازی منتشر کردند. عنوان مورد انتظار Metro Exodus در ۲۶ بهمن ماه سال جاری منتشر خواهد شد. برای اخبار تکمیلی و مشاهده‌ی اسکرین شات‌ها با نوین اسپات همراه باشید.

کسانی که عناوین مترو ۲۰۳۳ یا Metro: Last Light را تجربه کرده اند به شدت منتظر معرفی نسخه‌ی جدیدی از مجموعه بازی‌های مترو بودند. جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز با نام Metro Exodus در شرف انتشار است و به تازگی در طی اقدامی از سمت سازندگان و ناشر٬ اسکرین شات‌های مختلفی از بازی منتشر شده است. در مجموع ۵ اسکرین شات مختلف منتشر شده که یکی از آن‌ها نشان دهنده‌ی عنکبوتی است که مشغول تار تنیدن می‌باشد. دیگر دشمنی که در این اسکرین شات‌ها معرفی شد٬ به نظر خرسی جهش‌یافته و عصبانی می‌باشد.

به‌علاوه دشمنان جدیدی که در اسکرین شات‌ها معرفی شدند٬ چندی از NPC های بازی نیز به نمایش درآمدند که در بالا قابل مشاهده هستند. همچنین یکی از مدیران استدیوی ناشر Metro Exodus یعنی Deep Silver درباره‌ی تاریخ انتشار و تاخیر‌هایی که این بازی خورد بیان کرد:

طرفداران ما از زمانی که بازی در مراسم E3 2017 نمایش داده شد٬ منتظر این عنوان هستند. ما در گذشته مجبور بودیم که انتشار بازی را به تاخیر بیاندازیم زیرا باید اطمینان پیدا می‌کردیم که ۴A Games زمان کافی برای پیاده سازی پروژ‌ه‌های خلاقانه و جاه‌طلبانه‌ی خود در Metro Exodus خواهد داشت. به هر حال بازی روند ساخت خود را به اتمام رسانده است و به‌زودی در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

همان‌طور که قبل‌تر ذکر شد٬ این عنوان در تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال جاری برای سه پلتفرم اصلی عرضه‌ می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از Metro Exodus به اینجا مراجعه کنید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.