دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
91
PC
(Metacritic)
90
PS4
(Metacritic)
91
XONE
(Metacritic)
خانه » اضافه شدن شخصیت Ashe در پچ جدید Overwatch

اضافه شدن شخصیت Ashe در پچ جدید Overwatch

Overwatch

در اخرین آپدیت عنوان Overwatch قهرمانی جدید به‌همراه تغییرات و رفع مشکلات گیم‌پلی٬ به بازی‌کنان ارائه شده است. این آپدیت در حال حاظر برای پلتفرم‌های PC, XboX One و PS4 قابل دسترسی می‌باشد. در ادامه‌ی خبر با نوین اسپات همراه باشید.

شخصیت جدید Overwatch گاوچرانی به نام Ashe می‌باشد و در کلاس Damage قهرمان‌ها قرار می‌گیرد. او از یک Rifle نیمه خودکار به عنوان سلاح اصلی خود و همچنین از Coach gun (شاتگان دو لول) برای آسیب رساندن به دشمنان در فاصله‌ی کمتر استفاده میکند. Ashe می‌تواند با پرتاب دینامیت و شلیک کردن به آن باعث ایجاد انفجار و اتش گرفتن حریفان شود. حرکت ویژه‌ی (ultimate ability) این قهرمان٬ فراخواندن دوست رباتیکش B.O.B و کمک گرفتن از اوست.

از دیگر موارد آپدیت جدید Overwatch بالانس کردن ارتفاع پرش شخصیت‌های بازی و تغییر در ultimate ability شخصیت Mercy و شاتگان Reaper می‌باشد. همچنین تغییراتی در شخصیت‌های Symmetra و Roadhog اعمال شده است. برای سازگاری بیشتر Roadhog, این قهرمان دست‌خوش تغییرات مثبتی شده است. قابلیت Chain Hook این قهرمان عملکرد بهتری نسبت به گذشته دارد. Cooldown (مهلت استفاده‌ی دوباره)‌ این قابلیت بلافاصله پس از استفاده‌ از آن شروع می‌شود و دیگر به فاصله‌ی بین Roadhog و هدف مربوط نیست. قابلیت‌های Scrap Gun بهبود یافته است و شرایط برای شلیک این سلاح به اهداف دور و نزدیک راحت‌تر شده است.

از تغییرات ایجاد شده در شخصیت Symmetra می‌توان به افزایش برد قابلیت Photon Projector beam اشاره کرد٬ هرچند که هنوز استفاده موثر از این ویژگی به مهارت بالایی نیاز دارد. قابلیت Primary fire beam این قهرمان نیز ۲۰ درصد سریع‌تر شده است. همان‌طور که در بالاتر اشاره شد٬ این آپدیت هم اکنون برای سه پلتفرم اصلی در دسترس می‌باشد. البته شایان ذکر است که برای اعمال آپدیت مجبور هستید که تمام بازی را دوباره نصب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از عنوان Overwatch می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.