دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
77
PC
(Metacritic)
75
PS4
(Metacritic)
82
XONE
(Metacritic)
خانه » تماشا کنید:‌ تریلر بسته الحاقی Shadow of the Tomb Raider

تماشا کنید:‌ تریلر بسته الحاقی Shadow of the Tomb Raider

تریلر جدید بسته الحاقی عنوان Shadow of the Tomb Raider با نام The Forge می‌تواند دلیلی باشد تا طرفداران بازی دوباره به آن بازگردند. شما می‌توانید این DLC را با همکاری یکی از دوستان یا به صورت انفرادی تجربه کنید. در ادامه برای تماشا‌ی تریلر با نوین اسپات همراه باشید.

The Forge چالش‌های جالبی برای شما تدارک دیده است. مود‌های اضافه شده مانند score attack ( در این مود شما می‌بایست نقشه را برای بدست آوردن orb های آتشین طی کنید‌ ) یا Time Attack ( در این مود باید یک مقبره را در زمان مشخصی کامل کنید ) طراحی جالب و قابل تکرار دارند و می‌توانند بازی‌کنندگان را مشتاق برگشتن به Shadow of the Tomb Raider کنند. همچنین مهارت جدیدی به شخصیت‌ها اضافه شده که به شما اجازه می‌دهد تا با شلیک به تعدای نارنجک‌ موانع مسدود کننده‌ی مقبره‌ها را از بین ببرید. این بسته الحاقی شامل یک لباس و یک سلاح گرم جدید برای بازی‌کنندگان است. The Forge در تاریخ  ۲۲ آبان ماه سال جاری در دسترس کسانی که season pass بازی را خریداری کرده‌اند قرار خواهد گرفت. برای کسب اطلاعات بیشتر از Shadow of the Tomb Raider می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

تریلر DLC جدید بازی Shadow of the Tomb Raider

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.