دنبال کردن افزودن به علاقه مندی
88
PC
(Metacritic)
92
XONE
(Metacritic)
خانه » معرفی اولین بسته الحاقی Forza Horizon 4 با سفر به Fortune Island

معرفی اولین بسته الحاقی Forza Horizon 4 با سفر به Fortune Island

Forza Horizon 4

Forza Horizon 4 جدید‌ترین عنوان استدیو‌ی Playground Games, در بسته الحاقی جدید خود بازی‌کنندگان را به Fortune Island می‌برد. این بزرگ‌ترین بسته الحاقی خواهد بود که Playground Games تا‌کنون برای یک بازی ریسینگ جهان باز ساخته است. طی کنفرانس خبری X018 Inside Xbox مایکروسافت٬ استدیو سازنده بازی٬ اولین DLC بازی Forza Horizon 4 را معرفی کرد. در ادامه خبر با نوین اسپات همراه باشید.

«بن تیکر فل» (Ben Thaker-Fell) رئیس ارشد طراحان بازی٬ تریلری از بزرگ‌ترین بسته الحاقی مجموعه‌ی Forza Horizon نشان داد. Fortune Island, پر از تپه‌ها و سراشیبی‌های مختلف و جاده‌های متنوع است. همچنین این بسته شامل وسیع‌ترین رشته‌ کوه‌های سنگفرش شده برای مسابقات٬ در تاریخ این عنوان می‌باشد. کسانی که نسخه‌ی Ultimate Edition بازی را خریداری کرده‌اند٬ نیازی به خرید جداگانه‌ی این بسته الحاقی نخواهند داشت. Forza Horizon 4 Ultimate Edition قیمتی معادل ۱۰۰ دلار و expansion pass (شامل تمام DLC های آینده) ۳۵ دلار می‌باشد.

Forza Horizon 4 طی کنفرانس مطبوعاتی شرکت Microsoft در ۲۰۱۸ E3 معرفی شد. بازی در بریتانیا جریان دارد و یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی آن چهار فصل بودن آب و هوای بازی و تعویض هفتگی آن است. قابل توجه است که هر فصل چالش‌ها و جوایز مخصوص به خود را دارد. در هفته‌ی اول انتشار بازی ۲ میلیون بازی‌کننده به این عنوان پیوستند. فورتزا هورایزن ۴ در حال حاظر برای پلتفرم‌های Xbox One و PC در دسترس است. بسته الحاقی Forza Horizon 4 با نام Fortune Island در ۲۲ آذر ماه سال جاری منتشر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

نوشته شده توسط
Hatred is corrosive of a person's wisdom and conscience

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.