خانه » شایعه: نسخه‌ی بعدی BioShock در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد

شایعه: نسخه‌ی بعدی BioShock در سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد

BioShock

 این روز‌ها «مایکل پکتر» پیش بینی‌های فراوانی می‌کند. این تحلیل‌گر معروف طی چند ماه اخیر پرکارتر از سابق شده و هرروز تحلیلات خود را مبنی بر عرضه‌ی محصولات مختلف در صنعت بازی‌های کامپیوتری بیان می‌کند. این دفعه پکتر به سراغ فرنچایز عظیم BioShock رفته و درباره‌ی عرضه‌ی نسخه بعدی این بازی پیش بینی‌هایی را ارائه داده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

BioShock یکی از ساختار شکن‌ ترین عناوین بازی‌های کامپیوتری در روایت داستان و ایجاد تجربه‌های متفاوت برای بازی‌کنان و علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری است. زمانی که آخرین نسخه‌ی این بازی با نام بایوشاک اینفینیت عرضه و منتشر شد٬ با بازخورد بسیار گرم طرفداران و منتقدین و مخاطبان مواجه شد. این بازی از شخصیت پردازی‌های قدرتمند٬ انیمیشن‌های نرم و روان٬ داستان گویی متفاوت و پایان بندی بی‌نظیری برخوردار بود. پس از عرضه‌ی بازی تا به امروز طرفداران سوالات بی‌شماری راجع به نسخه‌ی بعدی این فرنچایز از سازندگان آن کرده اند. البته ساخت نسخه‌ی بعدی بازی تا به امروز تایید شده اما هیچ‌گونه اطلاعاتی از بازی منتشر نشده است. به تازگی «مایکل پکتر» پیش بینی کرده است که در سال ۲۰۲۰ شاهد عرضه‌ی نسخه ی بعدی این فرنچایز خواهیم بود.

طی مصاحبه‌ی که وب سایت GamesIndustry با پکتر انجام داد٬ وی  اعلام کرد که نه تنها راک استار عنوان جدید خود را در ۲۰۲۰ عرضه می‌کند٬ بلکه نشخه‌ی جدید BioShock نیز در این سال منتشر خواهد شد.

به نظرم راک استار عنوان جدید خود را در سال ۲۰۲۰ معرفی خواهد کرد. همچنین نسخه‌ی جدید بایوشاک نیز در همین سال عرضه می‌شود.

همان‌طور که قبل‌تر اشاره کردیم٬ قسمت جدید از بایوشاک در دست ساخت است. این قسمت با اسم رمز پروجکت Project Parkside معرفی شد. همچنین شایعاتی مبنی بر ادامه‌ی ساخت بازی توسط استدیو‌ی آبسیدین (که به تازگی توسط کمپانی مایکروسافت خریداری دشد) در فضا‌ی مجازی پیچیده شد که به سرعت توسط خود سازندگان تکذیب شد. حتی تصور اینکه عنوان بعدی بایوشاک در سال‌های آینده عرضه می‌شود بسیار هیجان انگیز و مشتاق کننده است. امیدواریم شاهد اخبار بیشتری از این فرنچایز در سال ۲۰۱۹ باشیم. برا کسب اطلاعات بیشتر از BioShock به اینجا مراجعه کنید. همچنین می‌توانید نظرات خود را راجع به نسخه‌ی بعدی بازی با ما درمیان بگذارید.

رای بدهید!

0 0

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های مورد نیاز مشخص شده اند *

شما می توانید از این ها استفاده کنید HTMLبرچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

رمز فراموش شده

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد یک رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.